Kategorijos

Stogų dangos

Neabejotinai stogas yra vienas iš pagrindinių bei svarbiausių namo dalių. Stogas, jei jį uždengsite kokybiška danga, suteiks naudos tiek funkcine, tiek ir estetine prasme. Būtent todėl, stogų dangos pasirinkimas, nelengvas ir ypač svarbus procesas. Kokybiška stogo danga ne tik suteiks naudos jums, bet ir bus puiki investicija – pakels pastato vertę.

Stogų dangų  yra daug ir įvairių, todėl jos skirstomos pagal tai, iš kokių medžiagų yra pagamintos, bei pagal stogų rūšis. Plokšti stogai dar vadinami sutapdintais stogais. Jie labai paplitę visose pasaulio šalyse. Dažniausiai tokie stogai yra naudojami pramonės statyboje, tačiau šiandien laikomi  ir šiuolaikinio, modernaus stogo stiliaus, unikalaus dizaino namų bruožas. Sutapdintas stogas namui suteikia šiuolaikišką bei išskirtinę išvaizdą. Tokio tipo stogas išlaiko pastato vidaus erdvę nepakitusią ir nesumažintą, todėl tokio stogo tipo dėka galima išnaudoti visą erdvę palėpėje.

Šlaitinį stogą sudaro šios dalys: tai medinės gegnių konstrukcijos,  svarbi hidroizoliacijos sistema, apšiltinimo medžiagos , vėdinimo sistema, lietaus vandens nutekėjimo sistema, norima stogo danga. Medinės konstrukcijos sudaro pasvirusias plokštumas, kurias vadiname stogo šlaitais. Dėl jų šlaitinis stogas įgavo tokį pavadinimą.

Plokštiems stogams dengti,  dažniausiai yra naudojama bituminė prilydomoji danga. Na, o šlaitiniams stogams dangos parinkimas yra daug ilgesnis procesas, dėl platesnio dangos rūšių pasirinkimo. Čia naudojamos bituminės čerpės, betoninės čerpės, keraminės čerpės, plieniniai stogai taip pat beasbestinis šiferis. Netrūksta naudingų stogo dangos akcijų, kurių dėka galima gauti kokybiškų medžiagų, o nuolaidos klientams leidžia pasirinkti reikia stogo dangą geriausiomis kainomis.

Tinkamai paruoštas projektas, vėliau kokybiškai įrengtas namo stogas garantuos namo ilgaamžiškumą. Statant pramoninį pastatą,  gerai pasirinkta stogo danga užtikrins čia gyvensiančių, dirbsiančių žmonių gerą savijautą, taip pat, gerą patalpų mikroklimatą.

Patyrę UAB „Kečas“  stogo dangų specialistai mielai pasiūlys kokybiškas prekes ir padės Jums išsirinkti geriausiai tinkantį sprendimą ilgaamžiui stogui, pateikdami visą stogui reikalingų patvirtintų medžiagų komplektaciją.

UAB „Kečas“  atstovauja lyderiaujančius stogo dangų gamintojus! Todėl gali Jums pasiūlyti kokybiškiausias stogo dangas geriausiomis kainomis visoje Lietuvoje!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *