Kategorijos

Stovėjimo aikštelės įrengimas

Kiekvienas vairuotojas pritars, kad automobilių stovėjimo aikštelės turi svarbią reikšmę. Patogiai įrengtos, erdvios, pasižyminčios patogiu judėjimu jų viduje, aikštelės sutaupo ne tik laiko, skirto automobilio parkavimui, bet ir nervų, ypač tiems vairuotojams, kurie labai nemėgsta parkavimo veiksmo. Visiškai nesvarbu, ar tai aikštelė prie daugiabučio, prekybos centro ar darbovietės, visuomet norime kad ji maksimaliai atliktų savo paskirtį, o naudojimasis ja būtų patogus. Štai patarimai, apie ką verta pagalvoti planuojant įrengti stovėjimo aikštelę.

● Įvažiavimas į aikštelę
Įvažiavimo į aikštelę įrengimas priklauso nuo to, kur ir kokia bus stovėjimo aikštelė. Jei aikštele galės naudotis tik tam leidimą turintys vairuotojai, ji bus saugomoje teritorijoje arba jei norima apriboti patekimą į aikštelę, šalia įvažiavimo bus būtina montuoti šlagbaumą. Daugiau informacijos apie įvairių rūšių ir techninių savybių kelio užtvarus bei platų jų pasirinkimą galite rasti shtorm.lt internetinėje svetainėje.

● Reglamentai
Jei aikštelės projektavimą atliksite patys, o ne patikėsite tai specialistui, pasidomėkite kokie yra jūsų planuojamos įrengti aikštelės reikalavimai ir reglamentai. Priklausomai nuo to, ar tai bus aikštelė prie daugiabučio, ar komercinės paskirties aikštelė, jos projektas turi atitikti atstumų tarp automobilių, atstumų nuo automobilių iki pastato ir kitas normas.

● Apšvietimas
Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių dalykų įrengiant automobilių stovėjimo aikšteles. Tinkamos krypties, aukščio ir ryškumo apšvietimas užtikrina ne tik gerą matomumą vairuotojams, bet ir automobilių saugumą aikštelėje.

● Saugumas
Planuodami įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, pagalvokite apie saugumo rodiklius. Tinkamas apšvietimas, kelio užtvaras, ribojantis patekimą į aikštelę yra tik pirminės saugumo priemonės. Jei siekiama maksimalaus saugumo, verta pagalvoti apie vaizdo kamerų įrengimą aikštelėje arba sargo paslaugas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *