Kategorijos

Straipsnių katalogas – ideali vieta įmonės naujienoms

Kuriant įmonės turinį dažnai kyla klausimas – kur publikuoti įmonės naujienas, kad jos skleistų žinią apie įmonės pasiekimus ir populiarintų prekės ženklą? Straipsnių katalogas – puiki vieta tam padaryti. Bet reikia imtis kelių gudrybių. Šiame straipsnyje pateiksime keletą svarbių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti įmonės naujienų naudą.

10 nemokamų straipsnių katalogų

Lietuvoje yra vos apie 10 nemokamų straipsnių katalogų. Visi kiti yra mokami. Talpinimo kainos nedidelė, bet to paties straipsnio į mokamus katalogus niekas nepriima. Reiškia, jūsų naujieną galima bus publikuoti daugiausiai 10 kartų.

O kaip dėl kopijuoto turinio?

Google nelabai jo mėgsta, tačiau už 10 panašių tekstų tikrai nenubaus.

Susiraskite nemokamus katalogus ir pasitikrinkite jų reitingus. Autoritetas yra svarbu, nors ne visada jis daug pasako apie tikrąją straipsnių katalogo veiklą ir pastangas.

2 nuorodų taisyklė

Straipsnyje nedėkite daugiau kaip 2 nuorodų. Kadangi įmonės naujienos dažnai būna neilgos, 2 išeinančių nuorodų tikrai yra pakankamai. Svarbu, kokios tai nuorodos.

Svarbiausias dalykas – nuorodos į jūsų puslapį turi būti skirtingos. Priešingu atveju Google užskaitys tik pirmąją. Viena nuoroda turėtų vesti į jūsų pagrindinį puslapį ir būti uždėta po įmonės pavadinimu ar puslapio adresu. Tai taip vadinamoji „brandinė“ nuoroda.

Antroji nuoroda turėtų vesti į jūsų įmonės vidinį puslapį arba kitą puslapį apie jūsų veiklą.

Du tikslai

Platindami turinį, turite apsibrėžti tikslą, ko norite šiuo veiksmu pasiekti. Tikslai gali būti du:

  1. Suteikti daugiau autoriteto pradiniam puslapiui.
  2. Populiarinti paslaugos puslapį.

Arba antrasis tikslas gali būti ir kitoks, pavyzdžiui, populiarinti jūsų įmonės Rekvizitai.lt aprašymą. Beje, šiame puslapyje taip pat galima nemokamai publikuoti įmonės naujienas, bet nuorodos šiose naujienose yra „nofollow“, tad labai daug įtakos pozicijoms paieškoje nedaro.

Teko susidurti ir su dar vienu įdomiu tikslu – kai norima pirmąjį Google rezultatų puslapį „užteršti“ įmonės informacija. Tokiu būdu 7 ar 8 rezultatai iš 10 vis tiek veda į jūsų įmonę. Tokiu būdu reikia pasirinkti keletą jau publikuotų straipsnių apie įmonę ir antrąją nuorodą vesti į juos. Taip sustiprės ir pagrindinio puslapio autoritetas, ir kituose straipsnių kataloguose publikuotas straipsnis.

Visais trimis atvejais išlošiate – nuorodos į jūsų puslapį yra pakankamai vertingos ir naudingos.

Išbandykite – tai gali tapti jūsų sėkmingos turinio kampanijos dalimi. Juo labiau, kad šis būdas beveik nieko nekainuoja (kainuoja, jei įmonės naujieną rašote ne patys).

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *