Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Striukės vaikams - ar sportinės striukės tinka ir žiemai? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Striukės vaikams – ar sportinės striukės tinka ir žiemai?

Striukės vaikams – ar sportinės striukės tinka ir žiemai?

Tėvai dažnai galvoja, kad kuo storesnė striukė tuo ji yra šiltesnė ir geresnė, tačiau taip nėra, nes ir plonos pūkinės sportinės striukės vaikams kuo puikiausiai išlaiko šilumą, bei tuo pačiu nesuvaržo judesių. Vaikai yra labai aktyvūs, praleisdami daug laiko lauke jie nepagalvoja, kad nereikėtų labai sukaisti ypač šaltame ore, todėl tai sukelia riziką peršalti. Dėl šios priežąsties būtent vaikams yra labiau rekomenduojama dėvėti sportines striukes, kurių išorinė medžiaga yra atspari drėgmei, o jų pasiuvimas leidžia aktyviai leisti laiką, nevaržo judesių, geriau leidžia odai kvėpuoti ir efektyviai išgarina prakaitą.

Žinomiausi sporto prekių gamintojai naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurios užtikrina lengvą priežiūrą, patogumą bei ilgaamžiškumą, kas yra būtina kalbant apie striukes vaikams, kadangi jie daug ir juda, bei nelabai kreipia dėmesį į tai, kad žiemą čiuoždami nuo kalvos gali įplėšti ar kitaip apgadinti striukę. Rekomenduojame apsilankyti el.parduotuvėje www.jgsport.lt, kur rasite platų šiltų sportinių striukių asortimentą savo vaikams.

Žieminės striukės – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Vaikiškos striukės pasižymi įvairiais užpildais: sintetiniai užpildai yra labiau tinkami rudens ir pavasario sezonams, o anties ir žąsies pukų ir plunksnų užpildai – žiemai, kadangi šie užpildai daug geriau išlaiko šilumą, bei užtikrina striukės lengvumą. Būna ir plonesnių sportinių striukių, kurių išorinė medžiaga yra atspari drėgmei, o vidinis poliesterio vilnos pamušalas taip pat puikiai išlaiko šilumą, bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti.

Šaltuoju metu laiku svarbu kad žieminės striukės būtų su paaukštinta apykakle, gobtuvu, bei elastiniais rankogaliais, kurie nepraleistų sniego ir apsaugotų nuo šalčio. Kadangi vaikai dažnai neprisižiūri, sportinės striukės vaikams būna ir dvipusės, tad išpurvinus ar sugadinus vieną pusę, galima toliau nešioti striukę išvertus ją į kitą pusę. Taipogi dažnai nutinka taip, kad mažesni vaikai pamiršta kuri yra jų striukė, tad, kad taip neatsitiktų, beveik visų sporto prekių gamintojų striukės vaikams turi vidinę etiketę, ant kurios galima užrašyti jų vardą.

Taigi tėveliams tikrai nereikėtų baimintis to, kad sportinės striukės vaikams yra plonesnės, nes šiluma priklauso ne nuo storio, o nuo užpildo, vidinio pamušalo bei išorinės medžiagos atsparumo drėgmei. O jeigu tėveliai ieško patogios ir patvarios striukės sau, el.parduotuvėje www.jgsport.lt rasite ir didelį sportinių striukių asortimentą moterims ir vyrams.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *