Kategorijos

Sugedo orkaitė: ką daryti?

orkaičių remontas Vilniuje Šiuolaikinė buitinė technika gerokai palengvina mūsų gyvenimą. Kai be skalbimo mašinos ar viryklės tenka pagyventi bent savaitę, ateina suvokimas, jog tai, kas stovi vonios kambaryje ar virtuvėje, yra pati tikriausia prabanga. Tačiau idilišką rutiną retkarčiais sujaukia žinia, jog vienas ar kitas buitinis prietaisas „užlūžo“. Įsivaizduokite: svetainėje laukia būrys alkanų svečių, jūs bandote įjungti orkaitę, tačiau ši nerodo jokių gyvybės ženklų. Nepavydėtina situacija, iškelianti daug klaustukų: ar bus reikalingas orkaičių remontas Vilniuje (ar kitoje strategiškai patogioje), ar protingiau galvoti apie naujos viryklės įsigijimą, bandyti remontuoti pačiam ar nedelsiant kreiptis į meistrą ir panašiai.

Nutikus bet kokiai stresinei situacijai, visų pirma turite giliai įkvėpti ir pabandyti objektyviai įvertinti esamą padėtį (buitinės technikos gedimas – ne išimtis). Gal orkaitė nėra sugedusi, o tiesiog nutrūko energijos tiekimas – dingo elektra ar dujos? Patikrinę ir įsitikinę, jog tai nėra gedimo priežastis, atverkite orkaitę ir įvertinkitę šios švarą: gedimus gali sąlygoti paprasčiausias užsiteršimas. Jei viskas spindi idealia švara, vadinasi gedimas slepiasi kažkur giliau: reikės šį atrasti ir pašalinti.

Kitas etapas – prisiminti, kiek laiko viryklė yra jūsų namuose. Jei tai – naujas pirkinys, galbūt nepasibaigęs šios garantinio aptarnavimo laikotarpis? Dažniausiai buitinės technikos prietaisams suteikiama 2 metų garantija. Tokiu atveju užteks tik kreiptis garantinio aptarnavimo knygelėje nurodytais kontaktais. Kita situacija, kai viryklė – virtuvės senbuvė. Statistika rodo, jog orkaitė vidutiniškai tarnauja 14 metų. Jei praėjo tiek ar net daugiau metų, galbūt verta apsvarstyti naujos orkaitės įsigijimo galimybę?

Paaiškėjus, jog garantinis laikotarpis nebegalioja, tačiau orkaitė dar nėra tokia sena, kad būtų gaila išmesti, aktualiu klausimu tampa taisymas. Teisingiausias žingsnis – pasidomėti, kur atliekamas profesionalus orkaičių remontas Vilniuje. Tokią paslaugą siūlo daugelis meistrų, tačiau, kaip ir visose srityse, čia esame tiek auksarankių, tiek apsišaukėlių. Geriausia vadovautis pažįstamų rekomendacijomis. Jei analogiškas patirties niekas neturi, tiesiog…pagooglinkite. Paieškos langelyje suveskite „orkaičių remontas Vilniuje“: pasipils ir neigiami, ir teigiami komentarai. Kai kas nuspendžia šalinti gedimus savo jėgomis čia ir dabar. Jei neturite analogiškos patirties, to daryti nerekomenduojama: ne tik sugaišite laiką, bet rizikuojate esame gedimą paversti dar rimtesne problema. Visgi jei pasitikite savo jėgomis technikos remonte, nepamirškite laikytis bent saugumo reikalavimų (visų pirma – išungti prietaisą iš elektros lizdo).

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *