Kategorijos

Į kiemus ir gatves nesustabdomai veržiasi grįžtantis pavasaris, kuris netruks pasibelsti ir į mūsų duris. Tačiau vieniems juo džiaugtis ne taip smagu, todėl nusprendėme pasufleruoti, kas laukia visų, gero oro išviliotų iš namų bei norinčių smagiai praleisti laiką.

Pavasaris į mūsų teatrą atkeliauja su ypatingu renginiu, skirtu neeiliniai šventei – moters dienai. Kovo 8 d. New York muzikinio teatro scenoje – baleto ir hip hop’o junginys, šokio spektaklis “Romeo ir Džiuljeta”. Jaunieji atlikėjai bei jau gerai žinomi baleto artistai prikels naujam gyvenimui jaudinančią V. Šekspyro meilės istoriją. Spektaklį režisavo ir choreografiją statė šiuolaikinio šokio studijos “Zuzu Crew” vadovė, dirbusi Nacionaliniame operos ir baleto teatre bei A. Cholinos šokio trupėje, – Modesta Butautytė. Pagrindinius vaidmenis atliks Kristina Tarasevičiūtė ir Voicechas Žuromskas.

Sunkiosios muzSvečiai iš Suomisikos gerbėjams taip pat turime ką pasiūlyti: vienintelį koncertą Lietuvoje surengs folklorinio metalo atlikėjai iš Suomijos – grupė “Turisas”.  New York muzikiniame teatre susijungs power metal, simfoninis metalas ir šiurkštus vokalas, tad bus daug triukšmingos muzikos ir pašėlusios energijos. Karo dievo Turiso vardu pasivadinusi grupė koncerto metu priblokš ne tik savo karinga muzika, bet ir originalia bei savita išvaizda. Pirmojo griaustinio ilgai laukti nereikės – stichija į New York teatrą atvyksta jau kovo 14 -ąją.

 

indexAprimus pavasarinėms audroms, tačiau vis dar gyvenant siautulingomis nuotaikomis, visi kviečiami susirinkti į dar vieną triukšmingą koncertą, tik šį kartą jūsų lauks rusiškas folkloras ir galinga šokių muzika. Ar yra spėjimų, kas tai galėtų būti? Kovo 20-ąją dieną laukiame svečių iš Sankt Peterbugo, folk-punk rokerių – “Otava Yo”!  Grupė susilaukė milžiniško palaikymo Estijoje ir Latvijoje, juos pripažino ir Lietuvos publika, tad nusprendėme suteikti dar vieną progą pasimėgauti. šių patrakėlių duodama teigiamos juoko ir energijos dozės terapija.

Koncertas po koncerto… Ir mus vis dar negana! Balandžio mėnesį mūsų scena užleidžiama geriausioms DDT grupės dainoms – DDT Tributui. Atvykusiųjų lauks dviejų dalių pasirodymas, kurio metu skambės žinomiausios rusų grupės dainos (Dožd, Pascha, Veter, Metel, Nestreliai, Svoboda, Eto viso, Rodina ir kt.). Taip pat žinomi Lietuvos atlikėjai atliks ir kitų grupių kūrinius. Išgirsite „Mašina vremeni“, „Liube“, „BI-2“, „Splyn“, „Zveri“, G. Lepso ir V. Vysockio populiariausias dainas, kurias perdainuos Artūras Minalga, Jekaterina Pranevič ir kt.

Visų moterų (ir netik!) džiaugsmui, New York muzikiniame teatre pasirodys intymi vyrų trupė “Erelis”. Robertas Aleksaitis, Darius Auželis, Aidas Giniočius, Andrius Kaniava ir Miniotas garantuos, kad vakaras neprabėgs be iki ašarų juokingos “aukštos prabos ironijos”.

Ką jau kalbėti apie gausiai lankomus ir laiko patikrintus spektaklius “Urvinis žmogus” ar “Vietų nėra” su žavinguoju Eimučiu Kvoščiausku, gyvo garso komediją-spektaklį “Meilė ir taika” ar visai naują, bet jau pamėgtą komediją “Po 20 metų”… Pramogų užteks visiems, tad laukiame Jūsų pavasariškai nusiteikusių New York muzikiniame teatre.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *