Kategorijos

Sužadėtuvės ir sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvės – tai ypatinga šventė ir proga, kurios metu sužadėtuvių žiedai sužiba ant įsimylėjėlių rankų pirštų ir simbolizuoja jų pasiruošimą amžinai sąjungai – vestuvėms. Taigi, jei norite įspūdingų ir prabangių sužadėtuvių simbolių, mūsų elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite sau tinkamus žiedus! Žiedai jau senų senovėje turėjo labai svarbią simbolinę reikšę vyro ir moters santykiuose – štai senovės Egipte vyras, įteikdamas savo žiedą moteriai, suteikdavo jai teisę valdyti savo turtą, ji įgaudavo valdžią įsakinėti savo vyro vergams ir tarnams, kitaip tariant, tai buvo ženklas – kas mano, tas tavo. Sužadėtuvių metu įteikiamas žiedas, nuo senų laikų, gali ir yra iš dalies suprantamas, kaip savotiška padėka už sutikimą tekėti ir tarsi ženklas kitiems, kad išrinktoji moteris pirštis jau yra užimta ir pasiruošusi būsimoms vedyboms.

Sužadėtuvių žiedų istorija siekia dar senovės Romą, kai būsimai nuotakai vyras padovanodavęs žiedą, o taip būdavo pasižadama tekėti. Vienas iš garsiausių pirmųjų sužadėtuvių žiedų – tai Austrijos valdovo Maksimilijono I sužadėtuvių žiedas būsimai nuotakai – Marijai iš Burgundijos 1477 metais. Tai buvo deimantinis žiedas, o dabar labiau paplitę žiedai iš baltojo aukso arba platinos, kartais tai geltono aukso papuošalai, kurie taip pat gali būti inkrustuoti deimantais.

Sužadėtiniai kartais pasirenka graviruoti įvairius simbolius, svarbias datas (kaip kad būsimų vestuvių ar pirmojo susitikimo) arba poros vardus, kitaip tariant, tai Jūsų pasirinkimo laisvė, tereikia žinoti, ko norite, o jei nežinote, mes Jums patarsime visais Jums rūpimais klausimais! Nors anksčiau sužadėtuvių žiedai buvo dovanojami tik moteriai, dabar vis dažniau žiedus užsideda abu sužadėtiniai – tiek būsima nuotaka, tiek būsimas jaunikis. Visiškai nesvarbu, ar žiedai yra vienodi, ar skirtingi, juk jų simbolinė prasmė išlieka ta pati, taigi moteriai galima dovanoti prabangų ir itin prašmatnų sužadėtuvių žiedą, kai tuo tarpu vyras gali pasirinkti simboliškai santūrų ir klasikinį sužadėtuvių papuošalą.

Visi mūsų parduodami vestuviniai žiedai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės metalų, o juos specialiai Jums gamina patyrę ir itin profesionalūs juvelyrai, kurių gaminiai pasižymi ypatinga prabanga ir ilgaamžiškumu, taigi Jūsų sužadėtuvių žiedas kada nors galės papuošti ir Jūsų sūnaus išrinktosios pirštą, nes jis atrodys taip pat šauniai, kaip ir Jūsų stebuklingų piršlybų dieną!

Jums tereikia išsirinkti Jūsų norimą žiedo dizainą, metalą, iš kurio bus gaminamas žiedas, jo didį ir tada teliks suplanuoti ypatingąją dieną ar vakarą, kada pasipirštite savo nuotakai, žinoma, tikintis, kad ji ištars tą lemtingą TAIP ir Jūsų gyvenime amžiams įsiviešpataus meilė, kurią vainikuos pasakiškos vestuvės! Sužadėtuvių žiedai – tai ne tik Jūsų tvirtos ir sėkmingos parnerystės simbolis, tai vienas nuostabiausių gyvenimo etapų, kurio niekada nepamiršite ir kada nors jų stebuklingą istoriją papasakosite savo vaikams!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Sužadėtuvės ir sužadėtuvių žiedai” komentarų : 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *