Kategorijos

Sužadėtuvių žiedų beieškant

Nereikia sakyti, kad sužadėtuvių žiedas yra didelis, svarbus ir brangus pirkinys, kupinas simbolikos. Todėl parašėme šį sužadėtuvių žiedo patarimų straipsnį, kuriame rasite daug patarimų, kaip teisingai pasirinkti žiedą.

Atminkite, kad tai VISKAS apie jūsų antrąją pusę

Ieškant sužadėtuvių žiedo, pernelyg lengva pasimesti deimantų savybių ir briaunų paieškoje. Stabtelėkite ir prisiminkite štai ką: asmuo, kuris žiedą nešios visą likusį gyvenimą, yra jūsų antroji pusė. Jai žiedo stilius yra svarbiausias veiksnys.

Tiksliai išsiaiškinkite, kokio stiliaus ji nori

Jei turite akį madai, pažvelkite į esamus partnerės papuošalus ir paieškokite užuominų. Tada tiesiog pasirinkite žiedą, kuris atitiktų jos turimų papuošalų stilių – tikrai išsirinksite nugalėtoją. Jei ji paprastai nešioja didelius, akinančius papuošalus, tuomet ir jūsų sužadėtuvių žiedas turėtų būti didelio dydžio ir blizgantis. Jei jai labiau patinka mažesni klasikinės išvaizdos daiktai, rinkitės ką nors santūraus. Jei nesate tikri, paprašykite patarimo. Ir šiuo atveju geriausia pasitarti su partnerės geriausiais draugais ar broliais ir seserimis.

Išsiaiškinkite žiedo dydį

Kaip slapta išmatuoti kieno nors pirštą? Tai sudėtinga, bet štai keletas sprendimų:

  • Naudokite žiedo dydžio nustatymo programėlę.
  • Paprašykite partnerės draugų slapta sužinoti žiedo dydį.
  • Jei tenka spėlioti, įsitikinkite, kad žiedo dydį vėliau bus galima pakeisti.
  • Iš juvelyro gaukite apytikslio dydžio žiedą, kurį vėliau galėsite iškeisti į tinkamo dydžio žiedą.

Pirkite geriausią žiedą pagal savo biudžetą

Nėra taisyklių, kiek turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedui. Tačiau turite pirkti geriausią žiedą, kurį galite sau leisti. Kodėl? Todėl, kad sužadėtuvių žiedas bus daug dėvimas. Jūsų partnerė jį nešios ant rankos kasdien ir visą gyvenimą. Verta pirkti kokybišką, tai atlaikantį žiedą.

Rinkitės metalą, tinkantį jos veido spalvai

Geriausia investuoti į auksą arba platiną, nes tai du kiečiausi taurieji metalai, kuriuos galima naudoti juvelyriniuose dirbiniuose. Metalo spalvą rinkitės pagal kitus papuošalus, kuriuos jūsų partnerė jau mėgsta nešioti:

  • Platina, sidabriškai baltos spalvos, yra patvariausia, bet ir brangiausia.
  • Auksas yra universalus sužadėtuvių žiedų pasirinkimas. Jis gali būti 3 skirtingų spalvų, įskaitant baltąjį, geltonąjį ir rožinį auksą. Be to, jį galite įsigyti 18 ir 9 karatų kokybės, kad atitiktų jūsų biudžetą.

Pasirinkite deimantą

Yra daugybė straipsnių apie deimantus. Jei nesate tikri dėl žiedo, absoliučiai geriausias pasirinkimas – klasikinis apvalus pasjanso žiedas, nes jis yra blizgiausias iš visų deimantų formų ir nuostabiai atrodo ant bet kurio piršto. Bet kokio dydžio iki pusės karato, galite drąsiai rinktis H/Si kokybės žiedus, kad kokybės ir kainos santykis būtų puikus. Tai deimanto kokybė, kuri plika akimi atrodo spindinčiai balta ir nepriekaištinga, todėl tokie sužadėtuvių žiedai tikrai patiks.

Raskite tinkamą juvelyrą

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, susiraskite juvelyrą, su kuriuo jaučiatės gerai. Tokį, kuriam galite užduoti tiek klausimų, kiek norite, nesijausdami skubinami ar spaudžiami. Tada pagaliau ateis laikas pirkti TĄ žiedą. Sėkmės! Susisiekite su patikimais ir patyrusiais juvelyrais, sulaukite jų patarimų ir išrinkite tai, ką dievins jūsų mylimoji.

Daugiau: https://www.suzadetuviuziedas.lt/

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *