Kategorijos

Svetainės įrengimo klaidos: ekspertų patarimai

Tinkamai įrengti svetainę gali būti kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Juk šiuo metu stiliaus galimybių ir tuo pačiu interjero akcentų pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Štai labai vertinamas eklektiškas interjeras, kuris net gali būti siejamas su kuklumu. Kur kad drąsiu žiūrima į modernų, kuris dažniausiai būna ryškus. Galiausiai – klasikinis, kurie atrodo neutraliai, tačiau džiugina tradicija.

Geriausia, žinoma, palikti interjero kūrimo darbus specialistams, tačiau jeigu galvojate, kad su viskuo galite susitvarkyti ir pats – tokiu atveju žemiau pateikiame Jums kelis esminius  patarimus, kurie padės džiaugtis svajonių svetaine.

  • Pirmiausia reikalingas erdvės įvertinimas, kadangi labai blogai, kai mažuose kambariuose perkama labai daug baldų, kurie apkrauna patapą. Ji ne tik neskoningai atrodo, tačiau dažniausiai ir tampa nefunkcionali.
  • Geriausia nuspręsti kokia viena arba dvi spalvos karaliaus ir pagal jų atspalvius – komponuoti visą kambarį. Tai reiškia, kad nereikia spalvų margumyno. Vaiko kambaryje tai tinka, tačiau tik ne svetainėje.

  • Jeigu neturite labai daug gražių aksesuarų, kuriems norisi skirti dėmesio  – tokiu atveju geriausia yra vengti sekcijų, kurios ilgus metus daugelio žmonių namuose buvo svarbiausias baldas. Paprasčiausiai tokie baldai reikalauja laiko. Ar jis Jums tinka?
  • Kadangi šiais laikais labai mėgstamas ryškus interjeras – siūlome turėti saiką. Juk svetainė yra ta vieta, kur ilgimąsi, o labai ryškios spalvos – gali per daug aktyvinti.
  • Siūlome atidžiai įvertinti ir smulkmenų poreikius. Paprasčiausiai labai daug detalių kambaryje kaupia dulkes, tad atrodo negražiai. Įvertinkite, ar tikrai pavyks visą laiką palaikyti skoningą tvarką.
  • Taip pat reikalingas apibrėžimas – koks stilius bus kuriamas. Galimas ir miksas, tačiau ir tokiu atveju reikia bent jau sau detalizuoti – kokie stiliai bus derinami. Tokiu atveju pavyks kur kas paprasčiau pasirinkti spalvas ir kitus kambario akcentus.

Kiekvienas asmuo turi kurti tokią erdvę, kurioje jam gera būti. Svarbiausia – savo poreikiai, tačiau specialistų patarimai dažniausiai padeda sutaupyti daug laiko bei tinkamai pasirinkti ir sukurti tinkamą erdvę.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *