Kategorijos

Svetainių kūrimas: ką reikia žinoti renkantis specialistą?

svetainiu kurimasInternete jau ilgą laiką ieškote svetainių kūrėjo, kuris galėtų sukurti tinklapį už prieinamą kainą? Svetainių kūrimas šiuo metu gali būti atliekamas ir už dideles sumas, ir už mažas, nes paslaugų kainos priklauso nuo to, kokius reikalavimus pateikia klientas. Jeigu klientas pageidauja kokybiškos ir unikalios svetainės, tai logiška, kad jis išleis nemažą sumą, o jeigu kalba eina apie sudėtingas sistemas, tai tokiu atveju netgi ir vieno specialisto paslaugų gali nepakakti. Norintiems išleisti kuo mažesnes sumas neprošal būtų pasidomėti kaip vyksta svetainių kūrimo paslaugų užsakymas. Jokiu būdu nereikėtų tikėtis sutaupyti daug pinigų, jeigu kalba eina apie išskirtinių projektų kūrimą.

Svetainių kūrimas, anot specialistų, gali trukti net ne vieną mėnesį.

Jeigu galvojate, kad specialistai bet kokią interneto svetainę gali sukurti per dieną ar kelias, tai labai klystate. Kiekvienas tinklapius kuriantys profesionalas pabrėžia, kad terminas nustatomas atsižvelgus į visus kliento pateiktus reikalavimus. Vienos svetainės gali turėti išskirtines funkcijas, dizainus, o kitos gali būti kuriamos pagal šablonus. Tiesiog, kuo daugiau darbo bus, tuo ilgesnio termino reikės specialistui. Žinoma, labiausiai reikia akcentuoti tai, kad jeigu specialistui jus pateiksite nemažai darbo, tai tokiu atveju pasiruoškite mokėti ir nemažą sumą.

Per itin trumpą laiką specialistai gali sukurti minimalistines interneto svetaines, kurios neturi unikalių dizainų ir yra pajungtos ant viešų turinio valdymo sistemų. Tokie tinklapiai yra pigiausi. Pabrėžtina, kad jeigu tinklapis kuriamas ant turinio valdymo sistemos, tai visą turinį turėsite susikelti patys – tai dažniausiai į darbų kainą nėra įskaičiuojama, nebent mokėtumėte papildomai.

Tinklapių kūrimo kainos dažniausiai nustatomos remiantis panašiais kriterijais.

Jeigu nesugalvojate į kurį tinklapių kūrėją kreiptis, tai tokiu atveju turėtumėte pasižiūrėti į kelių specialistų pasiūlymus. Tiesiog įvertinkite jų nustatytas kainas. Dažniausiai kiekvienas specialistas nustato panašų paslaugų įkainį, o tai reiškia, kad jeigu kažkur radote kelis kartus mažesnes kainas, tai tokiu atveju galima kažką įtarti – arba siūloma prasta paslaugų kokybė, arba tiesiog specialistas yra mėgėjas arba naujokas, dar nelabai besigaudantis šioje srityje. Puslapių kūrimas jokiu būdu neturėtų būti užsakomas paskubomis.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *