Šviestuvai interjere

 

faro-seven-is www.sviestuvaipigiau.lt
interjeras su faro seven is www.sviestuvaipigiau.lt

Jums nebūtina visko žinoti apie apšvietimo ir šviestuvų tendencijas ar išleisti krūvą pinigų, kad kambariai atrodytų šviesūs ir gyvi.  Jums  tereikia žinoti funkcinio ir dekoratyvaus apšvietimo pradmenis ir kaip gauti pagalbą planuojant ir perkant šviestuvus savo namams. Apšvietimo dizainą galima suskirstyti į trijų rūšių apšvietimą: bendrąjį apšvietimą, tikslinį apšvietimą, ir akcentinį apšvietimą. Sumaišykite visus tris tipus savo interjere ir pasieksite maksimalų rezultatą.

Dekoratyvus apšvietimas sukuria nuotaiką ir prasmę. Labai svarbu kuriuose kambariuose ir kaip jis naudojamas (pavyzdžiui galimybė pritemdyti šviesas miegamajame ar ryškios šviesos darbo kambaryje ar išryškinti kažkokį kambario akcentą).

Jei norite turėti išskirtą namų erdvę (pvz. Valgomasis) naudokite pakabinamus šviestuvus. Virš valgomojo stalo pakabintas šviestuvas tikrai atkreips dėmesį į tas kas yra ant stalo. Toks šviestuvas naudoja pakankamai koncentruotą šviesą.

Kad susikurtumėte apšvietimo planą iš anksto žinokite kur ir kas bus daroma namuose. Apšvietimas turi skirtis savo intensyvumu priklausomai nuo veiklos kuria užsiimsite patalpoje. Pavyzdžiui jūsų virtuvė gali būti mėgstamiausia vieta ruošti maistą, skaityti, ar šiaip leisti laiką. Bet ar jūs norėsite tokio pat intensyvaus apšvietimo, tarkim, per vakarėlį?

Bendras apšvietimas

Bendras apšvietimas skirtas apšviesti erdves, tam, kad jos būtų matomos ir saugios. Šviesa atsimuša nuo sienų ir lubų ir gali sklisti tiek iš viršaus, tiek iš apačios:

  • Šviesa nukreipta į lubas tam, kad nuo jų atsispindėtų. Gali būti sieniniai šviestuvai ar toršerai kurių šviesa nukreipta į viršų.
  • Šviesa nukreipta žemyn, tai gali būti ir ,LED panelės, ir įleidžiami šviestuvėliai, ar tiesiog didelio šviesos kampo lubiniai šviestuvai.
  • Šviesa, kuri nukreipta ir aukštyn, ir žemyn. Tokie šviestuvai gali būti ir staliniai, ir toršerai, ir sieniniai.

Tikslinis apšvietimas

Tikslinis apšvietimas naudojamas ten, kur reikia intensyvesnės šviesos. Toks apšvietimas turėtų būti bent tris kartus ryškesnis nei bendras apšvietimas. Geras sprendimas tokiam apšvietimui būtų įleidžiami ar lubiniai taškiniai šviestuvai, pakabinamas ar pastatomas  šviestuvas, kurio šviesa yra koncentruota.

Akcentinis apšvietimas

Akcentinis apšvietimas yra idealus apšviesti gražius daiktus, paveikslus, skulptūras, išskirtinius architektūros ar dizaino elementus. Galite naudoti tokius sprendimus kaip ,LED juostos, led lemputės ir tiksliniai šviestuvai (paveiklsų apšvietimui). Šviestuvą sureguliuokite taip, kad žiūrint į objektą, jūs neužstotumėte šviesos ar ji jūsų neakintų ar per smarkiai neatsimuštų nuo objekto taip sukurdama akinimo efektą.

Jei naudojate šviestuvus ant bėgelio sienų apšvietimui, stenkitės šviestuvus nutaikyti 30 laipsnių kampų į sieną, kad šviesa netaptų per daug akinanti.

One Comment on “Šviestuvai interjere”

  1. Bet kokiu atveju geriausias pasirinkimas led apšvietimas namams ir turbūt ne tik namams. Mes savo namų apšvietimą rinkomės ir dėliojame pagal šviestuvų specialistų patarimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.