Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Liuti Kids: termo rūbai vaikams ǀ šilti rūbai vaikams

Kategorijos

Termo rūbai vaikams. Būtina šaltos žiemos aprangos detalė?

Žiema, žiemužė… Norim ar nenorim, bet į mūsų kraštus ji ateina kiekvienais metais. Kaip ir šioji, kuri jau spėjo įpusėti. Ir per jau praėjusias dieneles spėjo parodyti beveik visas savo spalvas. Teko ir braidyti per balas, ir lipdyti sniego senį, ir gūžtis nuo žvarbos ar „pasidabinti“ raudonais žandais spaudžiant -15 laipsnių šaltukui ir šviečiant saulytei. Taip jau yra gyvenant Lietuvoje, žiema kiekvienais metais parodo savo veidą, ir nieko čia nepadarysi. Belieka prisitaikyti.

Bendraujant su tėvais, ypač „jaunais“, tais, kurie augina savo pirmąjį vaikutį, dažnai pastebime kylančias diskusijas apie tai, ar eiti su vaikais į lauką spaudžiant dideliam šalčiui. Ir kaip visada stovyklos pasidalina į dvi dalis. Vieni teigia (beje, kaip ir ugdymo įstaigos), kad esant -10 ir daugiau laipsnių šalčio, vaikams eiti į lauką pavojinga. Kiti – kad vaikai į gryną orą turi išeiti kiekvieną dieną. O nuo oro sąlygų priklauso tik laiko lauke trukmė. Mes, jei taip galima sakyti, priklausome antrajai pusei. Juk ne veltui sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. O senovės išmintimi pasikliauti reikia.

Tai ką gi reiškia ta „gera“ apranga? Žinoma, mes visi suprantame, kad žiemą reikia šiltai apsirengti, ir plona palaidine į lauką nei einame patys, nei rengiame vaikus. Tačiau jeigu patys jau turime šiokį tokį termoreguliacinį mechanizmą, tai pas vaikus jis pasireiškia sunkiau. Ir atrodo, vos išleistas į lauką net ir šaltą dieną vaikas grįžta šlapia nugara. Vadinasi, kad bedūkdamas sušilo. Ko pasekoje, jau po poros dienų laukia varvanti nosis ar perštinti gerklė. Ir kaip norisi to išvengti.

Tam tikrai radome išeitį. Tai – kokybiški termo rūbai vaikams. Tokie, kurie kontroliuoja kūno temperatūrą ir neleidžia kūnui nei sušilti, nei sušalti. Tokie, kurie išleidžia drėgmę į išorinius audinio sluoksnius ir tokiu būdu oda kvėpuoja ir nešlampa. Modelių prasme – pasirinkimas įvairus, tačiau ypač mažesniems vaikams tikrai rekomenduojame rinktis vientisus, lengvai užsisegamus termo rūbus. Taip pat didelis privalumas – plokščios siūlės. Sakysite, kuo ypatingas ir kodėl reikalingas toks nesvarbus niuansas? O gi todėl, kad plokščios siūlės leidžia siūlių vietoms būti tarsi nejaučiamoms ir netrina odos. O pripažinkime, kad vaikai dažnai meta lauk nuo savęs visus rūbus, su kuriais nesijaučia tarsi „ką tik gimę“. Ne išimtis yra ir termo rūbai. Jeigu norime, kad vaikutis jų net nejaustų ir mielai dėvėtų tiek viduje, tiek po viršutiniais rūbais einant į lauką, turime pasirūpinti jų kokybe. Tik kokybiški termo rūbai vaikams suteiks visas šias savybes, apie kurias ką tik apkalbėjome.

Kai pats augini vaikus, o dar ir darbo veikla – prekės vaikams, tai nori ar nenori, per laiką ateina pasirinkimai. Vieni iš jų pasiteisina, kiti – ne. Ir visada pasiteisinantis sprendimas – tai REIMA prekės ženklo rūbai, avalynė ir kita. Ne išimtis – ir termo rūbai vaikams. Reima ženklo termo rūbai pagaminti iš merino vilnos, kartu savo sudėtyje turi poliesterio. Ši audinių samplaika užtikrina kūno temperatūros reguliavimą, bei patogų dėvėjimą. Lengvai užsegami, lengvai prižiūrimi, lengvai dėvimi ir visada suteikiantys tai, ko iš jų tikimasi – tokie turi būti ir yra REIMA termo rūbai vaikams.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *