Terralogistics.lt: kodėl man verta susidomėti?

Terralogistics.ltŠiandien yra labai daug logistikos paslaugas teikiančių įmonių, todėl kiekviena iš jų privalo dėti visas galimas pastangas būti mėgstamais klientų. O klientai šiandien nori mobilumo, paprastumo ir aiškumo. Sprendimams modernėjant, visi nori paprastumo, kad ir kaip keistai tai atrodytų. Todėl logistikos įmonės, taip pat visos ekspedijavimo paslaugas, kitas transporto paslaugas teikiančios įmonės, įmonės, valdančios nuosavą automobilių parką, turėtų neaplenkti internetinės svetainės terralogistics.lt.

Tai yra transporto valdymo sistema, skirta bet kokio dydžio transporto įmonei. Ji yra modeliuojama individualiai kiekvienai įmonei, todėl bus ideali tik Jums. Geriausia, kad ji veikia internetinės naršyklės pagrindu, todėl realiu laiku informaciją valdyti galima iš bet kurios vietos, kur veikia interneto ryšys. Tai ypač aktualu šiai verslo sričiai, nes logistikos įmonės darbuotojai didžiąją laiko dalį būna komandiruotėse, kelyje ir neturi galimybės sėdėti prie darbo stalo biure. Tereikia mobiliojo telefono, planšetinio arba nešiojamo kompiuterio ir sistema puikiai veikia.

Transporto valdymo sistema apima visus transporto paslaugas teikiančioje įmonėje vykstančius procesus nuo kliento užklausos arba užsakymo iki finansinės analizės, leidžiančios analizuoti, kiek pelningas buvo kliento užsakymas. Sistema padeda įmonei pasiekti maksimalią naudą, pakelti veiklos efektyvumą, sumažinti darbo sąnaudas. Pirmiausia, ji padeda sudaryti optimaliausius maršrutus ir efektyviausiai išnaudoti turimą automobilių parką, geriausiai paskirstyti personalą, padeda lengviau organizuoti visas užsakymo ir vairuotojo komandiruotei reikalingas išlaidas, realiu laiku stebėti užsakymo būseną.

Taigi, transporto valdymo sistema logistikos, ekspedijavimo, transporto paslaugas teikiančiai įmonei, taip pat įmonei, turinčiai nuosavą automobilių parką leidžia spręsti kylančias problemas per trumpiausią laiką ir su mažiausiais finansiniais nuostoliais. Taip pat optimizuoti savo veiklą, kas labai svarbu norint augti ir plėstis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.