Kategorijos

Tėvo dienos sveikinimai

Tėtis – tai žmogus, kuris visada ras laiko išklausyti, pabūti šalia, patars kai atsidursi sunkioje situacijoje. Tėtis visada randa tinkamus žodžius, kad paguosti arba tiesiog pasidžiaugti pasiekimais. Tačiau jie taip pat nusipelnė mūsų laiko, būvimo šalia ir tinkamai parinktų ir išsakytų žodžių. Taigi tinkamiausi yra tėvo dienos sveikinimai .tevo dienos sveikinimai

Juk neretai atsiduriame tokiose situacijose, kai norisi, kad tėtis tiesiog būtų šalia, nes net būvimas šalia nuramina, suteikia daugiau jėgų ir pasitikėjimo savimi. Žinoma, būna tokių situacijų, kai galvojame, kad tėčiai mūsų nesupranta, viską draudžia ir nori izoliuoti nuo šiuolaikinio pasaulio, pykstame ant jų visa savo širdimi. Bet jie juk tik nori, kad mums nieko nenutiktų, kad gautume visas žinias, kurios geriausios mums, kad nenueitume klystkeliais, kad užaugtume gerais žmonėmis. Tačiau kaip ir bebūtų, tas jaunų, dar emociškai ir psichologiškai susiformuoti nespėjusių žmonių pyktis yra tik laikinas, ir dažnu atveju greitai atslūgstantis. Kai pyktis atslūgsta norisi tėčiams pasakyti kokie jie mums brangūs, kokie reikalingi ir net būtini ne vien augimo laikotarpiu, bet ir auginant savo vaikus, juk jų patirtis yra neįkainojama. Tik tėčiai gali mums tinkamiausiai patarti, nes jų patirtis yra kupina brandos, juk jie patys darė klaidų ir žino, kuris gyvenimo kelias yra geriausias arba bent jau geresnis, nei tas, kurį pasirinko vaikas. Taip pat tėčiai suteikia didžiulę paramą susilaukus savų vaikų. Juk taip norisi jauniems tėvams kur nors pasprukti, pabūti nors trumpam dviese, nors trumpam prisiminti tas dienas, kol dar pečių neslėgė rūpesčiai. Tėčiai juk patys pirmi pasisiūlys į pagalbą.

Taigi, atėjus tėvo dienai norisi tėvo dienos proga išsakyti pačius gražiausius žodžius, tokius, žodžius, kuriais būtų galima išsakyti pačią gražiausią ir nuoširdžiausią padėką už visus patarimus, gelbėjimus iš nemalonių situacijų, palaikymą kai būdavo sunku, už būvimą šalia, kai visi nusisukdavo ir už pagalbą auginant savo vaikus. Tėčiai – tai ne žmonės, tai Dievai, kuriais tiki ir jais didžiuojasi jų vaikai. Taigi jie nusipelnė, kad tėvo dienos sveikinimai juos pasiektų kasdien, ne vien  tėvo dienos progas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *