Kategorijos

Tiekėjų sąrašai iš viso pasaulio

Vis daugiau žmonių pradeda prekiauti įvairiausiomis prekėmis internete, arba nori pradėti. Šiais laikais pradėti prekyba internete yra labai lengva. Jums reikia susikurti internetinę parduotuvę, arba rasti kas gali sukurti už jus.  Tiekėjų visuomet galite ieškotis ir patys, tačiau tai užtruks labai ilgai, todėl visuomet rekomenduojama juos įsigyti iš mūsų. Jums už labai mažą sumą bus pateikiami visi tiekėjai.

Kas yra Dropshipping?

Dropshipping’as yra labai panašus dalykas į tarpininkavimą. Jūs prekės net nematote, tačiau už to uždirbate pinigų. Jūs tarpininkaujate tarp pirkėjo ir parduotuvės. Jūs atsidarote internetinę parduotuvę, tuomet asmenys atlieką užsakymą iš jūsų parduotuvės, o jūs užsakote prekę iš savo tiekėjo, tiesiai savo klientui į namus. Jau iš anksto kainos jūsų puslapyje yra pateikiamos su antkainiais, todėl nuo pasirinkto antkainio jums lieka visi pinigai. Prekės pristatymu ir garantija rūpinasi jūsų tiekėjas. Dirbdami DropShipping principu sutaupysite pinigų, nes nereiks investuoti pinigų į daiktus, nereiks nuomotis sandėlių ir nepakuosite prekių pats!

Nežinote kuom norite pradėti prekiauti?

Tai tikrai ne problema! Tiekėjų sąrašai pateikiami iš skirtingų šalių, tuose sąrašuose bus pateikiama labai daug skirtingų tiekėjų, su skirtingomis prekių kategorijomis. Jūs galite prekiauti visų tiekėjų produkciją, arba orientuotis į vienos kategorijos nišą, ir prekiauti tik ja.

Kada gaučiau tiekėjų sąrašus?

Kai atliekate mokėjimą, iš karto gausite į savo elektroninį paštą tiekėjų sąrašus, kuriuos pirkote.

Ar visi tiekėjai dirba dropship principu?

Mes jums siūlome labai platų tiekėjų asortimentą, tačiau tik dauguma siūlo dropshipping paslaugas. Kai kurie tiekėjai jums gali pasiūlyti pigesnes kainas, ir siųs tik jums tas prekes. Kai kurie tiekėjai pardavinėja prekes tik paletėmis.

Kur galiu prekiauti produkcija?

Dauguma asmenų susikuria savo internetinę parduotuvę, ir importuoja prekes ir jau pradeda prekyba. Tačiau siūlome prekiauti ne tik Lietuvos rinkoje, jei perkate ,, Lenkijos tiekėjai ” tuomet galite atsidarinėti ir internetinę parduotuvę Lenkijoje, tačiau jums reiks mokėti Lenkų kalbą. Todėl norint pradėti prekybą užsienyje, patariama visuomet pirkti tik tuos tiekėjus, kurių kalbą jūs mokate.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *