Kategorijos

 

Lietuvoje dar mažai žinoma,  bet užsienyje sparčiai populiarėjanti tinklalapių,  elektroninių parduotuvių ir kitų interneto projektų kūrimo platforma Tilda Publishing  savo atsiradimu rinkoje maloniai nustebino interneto svetainių savininkus bei dizainerius savo novatoriška koncepcija.

Su Tilda interneto svetainių kūrimas tapo panašus į smagų žaidimą,  ir nors Tilda skirta pačioms sudėtingiausioms užduotims atlikti,  darbo procesas – itin įtraukiantis, nes paskyros funkcionalas – patogus iki beveik tobulumo! Nesvarbu, ką Jūs kuriate: svetainę verslui,  portfolio, “landing page”, el. parduotuvę ar redaktoriaus specprojektą – pažinę Tildą Jūs tai padarysite lengvai, estetiškai ir greitai.

 

Tilda Publishing – tai intuityvus konstruktorius – palatforma su maksimaliomis galimybėmis

 

1. Tilda nėra tik paprastas konstruktorius, prie kurių esame įpratę.  Tai multifunkcinė platforma be kodavimo;
2. Tilda sukurta visoms auditorijoms patenkinti ir įvairiausioms užduotims spręsti;
3. Kūrimo greitis ir korekcijų lankstumas  – maksimalus;
4. Tildoje kurtos svetainės tinka visoms naršyklėms ir visiems mobiliesiems įrenginiams;
5. SEO parametrai nenusileidžia, o dažniau ir lenkia konkurentus;
6. Nėra bug`ų, nereikalingas testavimas;
7. Tildos žvaigždė – Zero Block – suteikia neribotas galimybes pasireikšti dizaineriams – čia rasite visas funkcijas,  kurių galbūt neaptikote gausioje blokų ruošinių bibliotekoje, –  galimybę “nusipiešti” dizainą taip kaip norite – nuo nulio, iki animacijos, – kad Jūsų svetainė pulsuotų gyvybe:

 

Blokų biblioteka

Pilnaekraniai viršeliai, efektinga tipografika, fotogalerijos,  foninis video, paraiškų bei kontaktų formos ir dar daug kitų ruošinių – Jūsu paslaugoms.   Bibliotekoje Jūs rasite  virš 450 blokų ruošinių. Kiekvienas jų – harmoningas, bet turi eilę autonomiškų nustatymų, leidžiančių sukurti individualaus dizaino svetainę:

Adaptyvumas

Nereikia atlikti to paties  darbo du kartus, optimizuojant dizainą skirtingiems įrenginiams. Jūsų svetainė vienodai  puikiai atrodys ir kompiuterių,  ir plančečių, ir išmaniųjų telefonų ekranuose.  Kiekvienas blokas padarytas taip, kad savaime prisitaikančio dizaino kūrimas būtų kuo paprastesnis.

Kiti platformos Tilda Publishing privalumai

 

1.  Tilda seka pasaulines tendencijas, todėl svetainės dizainas bus visada aktualus;

2. Svetainės sukūrimui ir redagavimui  neprireiks programuotojo paslaugų;

3. Pilna išvaizdos paieškos sistemose ir socialiniuose tinkluose kontrolė;

4. Šimtai šriftų;

5. Google Analytics metrika;

6. Svetainės greitai kraunasi;

  • ir dar begalė pliusų , kuriems išvardinti reiktų daug laiko !

 

Išbandykite Tildą,  pasiimkite bonusus,  kuriuos suteikia ši nuoroda – nemokamą laikotarpį. Jums patiks.  O jeigu pageidaujate, kad  interneto svetainę Jums sukurtume mes,  susisiekite, – pabendrausim, aptarsim!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *