Tinkamos vaikiškos lovytės jūsų augančiam vaikui


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

vaikiskos lovytesKad ateina metas iš mažos vaikiškos lovytės ar lopšio vaiką perkelti į didesnę lova, tuomet tėvams atsiranda daug neatsakytų klausimų, kaip išrinkti tinkamą lovą. Lovos vaikams gali būti pagamintos iš natūralaus medžio ar medienos plokštės. Vienareikšmiškai rekomenduojama rinktis natūralaus medžio. Nors baldai iš natūralaus medžio yra gerokai brangesni, tačiau jei tarnaus tikrai ilgai. Toliau pateiksime keletą ekspertų patarimų kaip pasirinkti lovas vaikams.

  • Lova neturi būti pakankamai aukšta. Labai dažnai pasitaikantis atvejis, kai vaikai ne tik žaisdami, bet ir miegodami iškrenta iš savo lovos. Jei lova bus aukšta vaikas gali smarkiai užsigauti ar net susižeisti.
  • Pasirinkite lovos rėmą paprastą be gausybės ornamentų. Jei renkatės lovą su metalo ar medienos ornamentais atkreipkite dėmesį,  kad detalės neturėtų aštrių kampų. Kitu atveju yra tikimybė, kad vaikas gali susižeisti.
  • Patikrinkite ar vaikiška lovyte pagaminta iš netoksinių medžiagų. Toksinės medžiagos gali sukelti vaikams alergiją. Ar nėra toksinių medžiagų galite matyti baldo etiketėje arba tiesiog klauskite pas pardavėją.
  • Renkantis lovą atkreipkite dėmesį į spalvas. Ryškios spalvos gali blaškyti vaiką ir jam gali būti sunkiau užmigti, todėl pasirinkite pastelines ramias spalvas.
  • Pastaruoju metu pasirodė itin daug įmantrių vaikiškų lovyčių, kurios yra tarsi žaislai- tai mašinos, princesių nameliai ir t.t. Tai  gražu, vaikams tai patinka, tačiau nėra praktiška. Tokios lovos dažnai būna pagamintos iš plastiko, lengvai lūžta. Po čiužiniu dažnai nebūna grotelių, todėl jis nekvėpuoja. Taip pat jei susidėvi čiužinys, sunku surasti reikiamo dydžio ar netgi reikalinga gaminti pagal užsakymą. O tai kainuoja pakankamai brangiai. Taip pat tokios lovos kaina labai dažnai  neatitinka kokybės. Nes gamintojui reikalinga daug laiko ir  medžiagų sukurti įvairias įmantrias detales, jas nudažyti, pritvirtinti ir t.t.
  • Namuose lovą statykite ten kur nėra skersvėjų, tiesioginių saulės spindulių.
  • Bet kokia lova negali būti be čiužinio. Daugelis vaikų mėgsta šokinėti ant lovų, kaip beždžionėlės, todėl ne tik lova turi būti kokybiška, bet ir čiužinys. Ekspertai pataria rinktis spyruoklinius čiužinius.  Čiužiniai neturi būti labai minkšti, nes augančio vaiko stuburui tai nėra gerai. Geras čiužinys turėtų būti šiek tiek kietokas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.