Tobuli namai – lengvai įgyvendinama svajonė?

užtiesalai lovaiTurbūt kiekvienas svajoja apie tobulus namus. Tačiau kartais atrodo, kad šiai svajonei įgyvendinti reikalinga didžiulė pinigų suma. Tuomet nei dailūs užtiesalai lovai nedžiugina, nei nauja staltiesė. Skaičiuojama, planuojama ir iškart aišku – norint padaryti remontą reikės nemažai lėšų.

Teks padirbėti…

Kai kada reikalingas toks remontas, apie kurį sakoma „iš peties“. Nepakanka nusipirkti naujo kilimo ar skylę sienoje užmaskuoti užklijuojant plakatą.

Remontas – tai procesas, kuris paprastai planuojamas, reikia skaičiuoti, ieškoti įvairių produktų. Gerai, jei meistrai atsakingi ir dirba kokybiškai. Taip būsto atnaujinimas lengvesnis ir sukelia mažiau nepatogumų. Žinoma, remontas visada priverčia veltis į tam tikrus kompromisus, bet viskas dėl gražesnių ir komfortiškesnių namų. Jei planuojate darbus, teks paplušėti, bet rezultatas turėtų atpirkti pastangas.

Kai pakanka pakeisti nedaug…

O štai kartais nereikia nei brangaus remonto, nei apskritai jokių statybos darbų. Užtiesalai lovai yra labai geras pavyzdys, kaip vienas daiktas padeda atnaujinti ir pagyvinti erdvę. Aišku, tai konkrečiai miegamajam skirta interjero detalė, tad kalbant apie kitą kambarį lovatiesė nebūtų aptariama. Tačiau mąstant, kaip miegamąjį padaryti jaukesnį, užtiesalai lovai parduotuvėse pasirodo kaip nuostabūs puošybiniai akcentai. Beje, įsigijus užtiesalą įsitikinama ne tik dekoratyviąja, bet ir praktine nauda. Jūsų patalynė apsaugoma nuo įvairių negandų, tad pirkdami lovatiesę perkate ir patalynės ilgaamžiškumą.

Kai norisi suteikti namams jaukumo, įsitikinama praktiškumo ir dailumo deriniu. Na, o užtiesalai lovai patvirtina harmoningos visumos egzistavimą. Kad ir kaip filosofiškai skambėtų, bet viskas realu – daili lovatiesė suteikia harmonijos pojūtį. Pastangų nereikalaujanti interjero detalė priverčia nusišypsoti, nes miegamasis – toks, apie kokį svajojote.

Skirtingi atvejai

Kaip nesunku įsitikinti, vienais atvejais planuojamas remontas, užtruksiantis tikrai daugiau nei kelias dienas. O kitais atvejais nuvykstama į parduotuvę, išsirenkamos kelios naujos interjero detalės ir jas parsivežus kambarys įgauna įdomesnių atspalvių, gaivios energijos. Turbūt sutiksite, kad bet koks interjero pokytis – ne tik praktinis, bet ir dėl jaukumo. Nes tik jaukius namus galima sieti su komfortu.

Remonto ir atnaujinimo klausimai labai priklauso nuo to, kokio tipo ir dydžio būstas yra. Jei tai didžiulis namas su dešimčia miegamųjų, tai ir užtiesalai lovai įgauna kitokią reikšmę. Tada apsiperkant reikia talpesnio krepšio ir kiek storesnės piniginės. O štai mažas butukas – ir įpročiai „mažesni“.

Beje, pastebėtina, kad net minimalistinę gyvenimo sampratą propaguojantys žmonės, vengiantys pernelyg apstatyti būstą įvairiais daiktais, sutinka, kad kokybiška lovatiesė miegamajame yra būtina.

O ar tobuli namai yra lengvai įgyvendinama svajonė? Norėtume atsakyti, kad taip. Tačiau vienareikšmiškai teigti negalima. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos. Bet ar dailus lovos užtiesalas pakeičia kambarį? Žinoma!

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.