Kategorijos

Toyota ir jos modelių gama

Toyota Land CruiserViena didžiausių pasaulyje automobilių gamintojų Toyota atrodo labai panašiai, kaip ir kiti didieji gamintojai. Kuria įvairius modelius, siekia užimti kuo didesnę pasaulinę rinką, nevengia ir pigių ekonomiškų, ir prabangių modelių savo gamoje. Siekiant optimizuoti gamybą, Toyota turi gamyklų įvairiuose pasaulio kampeliuose – nuo pačios Japonijos ir Rusijos ar Didžiosios Britanijos. Kurdama kai kuriuos modelius ši japonų įmonė kooperuojasi su kitais dideliais gamintojais ir taip geba sutaupyti milijonus eurų, tuo pačiu ir atpigindama savo produkciją. Puikus to pavyzdys – kartu su europiečiais sukurtas Toyota Aygo, mažas, tačiau patikimas, patogus ir be galo ekonomiškas miesto automobilis.

Būtent dėl automobilių patikimumo Toyota dažniausiai ir vertinama. Nieko keisto, kad jos modelius dažniausiai renkasi vidurinioji visuomenės klasė įvairiuose pasaulio kampeliuose. Tie, kuriems reikia automobilio kaip įrankio pasiekti darbą, mokyklą ar darželį. Tie, kurie ieško patikimo, problemų nekeliančio, bet ir pernelyg neįmantraus automobilio. Jis turi būti ir ekonomiškas, ir patvarus, nereikalauti nuolatinių lankymosi servisuose. Būtent dėl šių savybių pasaulyje plačiai išplito nedideli Toyota modeliai – visame pasaulyje atpažįstamas Toyota Yaris, nepakeičiamas hečbekas Toyota Corolla ar ekologijos ieškantiems populiarusis Toyota Prius.

Sėkmingai Toyota laikosi ir didesnių automobilių rinkoje. Jos miesto visureigis Rav4 – vienas populiariausių tokios kategorijos automobilių pasaulyje. Vėl gi tai rodo puikų Toyota prisitaikymą prie rinkos. Didesnis, jau tikras visureigis Toyota Land Cruiser – neabejotinas lyderis savo kategorijoje. Jau kelis dešimtmečius skaičiuojantis modelis, intensyviai naudotas ir karuose, ir tiesiog miestuose, nuolat atnaujinimas ir vis labiau dvelkiantis šiokia tokia prabanga turi gerbėjų visame pasaulyje. Tiesa, tai jau tikrai brangus automobilis, tačiau išlaikęs visus pagrindinius Toyota vardui būdingus kriterijus – tai patikimumas, ekonomiškumas, patvarumas. O palyginus su mažaisiais šios japonų gamintojos automobiliais, Land Cruiser turi ir kur kas daugiau komforto bei garso izoliacijos viduje.

Nuo gamybos pradžios Toyota siekė kurti automobilius visuomenei, tai yra plačiai rinkai. Tačiau ji niekada nepuolė į kompromisus su kokybę. Žinoma, tai laikė ir laiko kiek aukštesnes šios gamintojos modelių kainas, tačiau palaiko ir patikimumą. O tai – savybė, kurią patvirtins kone kiekvienas Toyota savininkas,  ir dėl kurios vėl ir vėl sutiks pirkti brangesnį, tačiau tikrai patikimesnį automobilį už daugelio kitų gamintojų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *