Kategorijos

Tralų nuoma

Tralų nuoma – tai puiki galimybė išsinuomoti jums reikalingą tralą. Galima išsinuomoti priekabą, atitinkančią jūsų poreikius. Priekabose nurodomi matmenys, jų keliamoji galia. Jos gali būti dviejų ašių arba vienos ašies. Priekaba galima pavadinti ir tralą, kuris skirta lengvajam automobiliui vežti. Priekabose būna nurodyta talpa kubinias metrais, matmenys, įskaitant ilgį, plotį ir aukštį. Nuomuojantis priekabą, visada reikalaujama sumokėti avansą. Taip sudaromos sutartys. Su pastoviais klientais galimas nuolatinis bendradarbiavimas. Jiems siūloma lojalumo programa, pavyzdžiui papildomos priekabų nuomos punktų paslaugos. Tai gali būti automobilių plovykla, techninis automobilių servisas ar kitos paslaugos. Pastoviems klietams taikomos nuolaidos, išduodamos nuolaidų kortelės. Dar nuomos punktai gali veikti degalinėse. Labai daug degalinių turi savo transporto nuomos punktus. Jos vykdo veiklą visoje Lietuvoje, yra  tralų nuoma Vilniuje, yra tralų nuoma Kaune ir daugelyje kitų Lietuvos miestų.

Jei tralų nuoma vykdoma degalinėse, dar papildomai bus pasiūloma įsigyti degalų su nuolaida. Klientais gali būti tiek privatūs asmenys, tiek juridiniai asmenys. Išsinuomuoti priekabą galima vienai ar kelioms valandoms, dienai ar savaitei, menesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Kainos visais nuomos atvejais būna sutartinės. Norint išsinuomoti priekabą, dažniausiai vairuotojui pakanka turėti B ketegorijos pažymėjimą.

Tralus išsinuomuoti galima ne tik nuomos punkte, bet ir kitoje vietoje, kuri patogi klientui. Pagal kliento pageidavimą, nurodytų matmenų tralas ar tralai bus pristatytos į nurodytą vietą.

Užsisakyti nuomos paslauga galima: nuvykus į nuomos punkto vietą, telefonu arba internetu.  Atvykus į nurodytą vietą, prieš sudarant sutartįm, reikia pateikti  dokumentą, patvirtinantį asmens tapatybę arba vairuotojo pažymėjimą. Avanso suma gali būti skirtinga, priklausomai nuo pačio nuomos punkto. Pačios kainos taip pat gali skirti, ją lemia priekabos dydis bei nuomos terminas.

Tralų, priekabų nuomos kainas galite rasti – http://www.priekabunuoma.lt.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *