Kategorijos

Traukia baletas? Tavęs laukia profesionalai Vilniuje

BaletasNe paslaptis, kad baletas yra gana specifinė šokio rūšis, kuri žavi toli gražu ne kiekviena. Dėl šios priežasties baleto pasirodymai nėra ypač dažni ir kartais gali būti keblu išpildyti norą sudalyvauti kultūriniame renginyje.

Bene dažniausiai sutinkamas baletas Vilniuje. Čia yra įsikūręs garsusis operos ir baleto teatras, kuriame savo pasirodymus rengia profesionali Lietuvos baleto trupė. DayOff komanda, kuri nuolat praneša kas vyksta Vilniuje, siūlo nepraleisti progos ir apsilankyti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame sutiksite ne tik vietos baleto trupes, bet ir kur kas daugiau renginių.

Tiek baletas Vilniuje, tiek kiti sostinės renginiai traukia svečius ir iš kitų miestų. Dėl to, siūloma atvykti ilgesniam laikui ir sudalyvauti iš karto keliuose renginiuose, pasigrožėti Vilniaus senamiesčiu ar kitomis lankytinomis vietomis. Net jei atvyksite ir vienai dienai, pasidomėkite kas vyksta Vilniuje, galbūt kaip tik kurioje nors galerijoje (o jų tikrai netrūksta) vyksta Jums patinkančio menininko paroda, į kurią seniai planavote nueiti.

Grįžtant prie baleto, galima pastebėti, kad baletas Vilniuje kur kas populiaresnis nei kituose Lietuvos miestuose. Tai gali priklausyti nuo daugybės dalykų, tačiau vienas jų – įprotis, kad geriausi operos ir baleto renginiai vyksta būtent sostinėje, o kur dar ypač skanus operos ir baleto teatro bufete ruošiamas karštas šokoladas. Jokia kita vieta nesugeba pasiūlyti būtent tokio!

O galbūt Jūs esate vienas iš tų, kurie dar niekuomet nėra buvę balete? Šaltasis metų laikas yra puikiai tinkamas šią klaidą išspręsti, nes būtent žiemą siūloma kur kas mažiau kitų pramogų, dažniausiai vykstančių atviroje erdvėje. Taigi, peržvelkite repertuarą, suplanuokite kelionę į Vilnių, jei nesate vietiniai gyventojai, ir pasiruoškite kokybiškam baletui, kurį Jums parodys aukščiausios klasės baleto meistrai.

Laba tikėtina, kad po pirmojo apsilankymo balete Jums kils įvairiausių minčių, galvoje bus apstu įspūdžiu, kuriems reikėtų laiko susigulėti. Susigulėjus mintims galėsite vėl ir vėl keliauti į baleto pasirodymus, grožėtis šiuo subtiliu šokio menu, kuris žavi viso pasaulio aukštuomenę, išsilavinusius ir kultūringus žmones.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *