Kategorijos

Trumpalaikė nuoma Vilniuje – www.apartamentai.lt

Apartamentai.lt – trumpalaikė nuoma Vilniuje

Apartamentai.lt – tai įmonė, užsiimanti trumpalaike nuoma Vilniuje. Šios įmonės siūlomi apartamentai įkurti Vilniaus senamiestyje ir miesto centre. Galite pasirinkti įvairius Jums tinkamus variantus, – nuo nedidelio vieno kambario buto su visais patogumais iki pobūvių salės ar specifiškai įrengtų SPA apartamentų dviems žmonėms.

trumpalaike nuoma vilniuje
trumpalaike nuoma vilniuje

Savo patogumui galite rinktis butus su vienu, dviem, trimis ar keturiais kambariais. Apartamentai įrengti šiuolaikiškai, yra tvarkingi ir nenutolę nuo pagrindinių miesto taškų. Gyvendami viename iš pasirinktų apartamentų lengvai pasieksite visus norimus lankytinus objektus, muziejus, po ranka bus visos geriausios kavinės, barai ir restoranai, suvenyrų ir kitokio pobūdžio parduotuvės.

Trumpalaikė nuoma Vilniuje – patogus variantas tiek užsienio svečiams, atvykstantiems vienai nakčiai ar ilgesniam laikui, tiek ir Lietuvoje gyvenantiems žmonėms. Tai puiki alternatyva nemėgstantiems viešbučių ir kitokių apgyvendinimo įstaigų. Atvykus darbo reikalais, vakare galėsite jaustis lyg namie, o norėdami geriau pažinti sostinę, galėsite pasinaudoti visais trumpalaikės nuomos privalumais.

Apartamentuose įrengtose virtuvės patalpose galėsite pasigaminti maistą, todėl trumpalaikė nuoma paranki ir mėgstantiems gaminti.

Na o norintys pakeisti aplinką ir gerai praleisti laiką su šeima ar draugais, galės pasinaudoti ne tik apartamentų nuomos pasiūlymu, bet ir išsinuomoti pobūvių salę.

Pobūvių salė įrengta jaukiame senamiesčio rūsyje, kurios atmosfera nuteikia maloniai ir atpalaiduojančiai. Šioje salėje yra viskas, ko prireiks Jūsų vakarėliui – muzikos aparatūra, jaukios erdvės ir net džiakuzi vonia, talpinanti iki dešimties žmonių. Taigi, vakarėlis išties turėtų būti ypatingas.

Pobūvių salė skirta nedidelėms šventėms ir privatiems vakarėliams. Joje vienu metu gali būti iki 28 žmonių. Tačiau jos rezervacija būtų naudinga pasirūpinti iš anksto.

Trumpalaikė nuoma Vilniuje – tai galimybė pakeisti aplinką ir miesto sostinę pamatyti kitu kampu. Čia komfortabiliai jaustis tiek miesto svečiai, tiek ir Vilniaus gyventojai.

Išbandykite apartamentai.lt siūlomas paslaugas. Tai saugu, patikima, konfidencialu ir garantuoja puikius įspūdžius.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *