Kategorijos

“TRUST” reklama – kas tai?

Registracija trastinėse svetainėse, forumuose. 

Kai suprasti trastinės svetainės? Tai svetainės turinčios labai aukštus Google PR (PageRank), aukštą CY (Yandex citavimą), aukštą lankomumą, tekstų unikalumą ir daug kitų privalumų, kurių turi tokios svetainės.

Jūsų svetainė bus sutalpinta apytiksliai į 100 užsienio svetaines turinčias labai aukštus reitingus paieškos sistemose. Taip pat tokios svetainės registruotos tokiose paieškos sistemose kaip: Yandex, Dmoz, o tai reiškia, kad ir Jūsų svetainė pateks į tokias paieškos sistemas.

Tokiose svetainėse registracija reikalauja didelio atidumo ir kruopštumo, todėl registracija juose vyksta rankiniu būdu, nes visos svetainės skirtingos. Kai kur galima palikti savo atgalinę nuorodą profilyje, kai kur reikia rašyti komentarus ir daugybe kitokių variacijų, kurių reikalauja svetainės.
Dauguma iš jų reikia patvirtinti registracijas, el. paštus, kad registraciją atliko žmogus, o ne robotas.

Kokią naudą duoda tokios svetainės?

Profilių registracija, komentarų rašymas ir nedidelių straipsnių parašymas tokiose svetainėse, suteikia galimybę greitesniam optimizavimui paieškos sistemoje, ilgą laiko tarpą išlaiko atgalines nuorodas į Jūsų svetainę, praktiškai iki jos egzistavimo pabaigos.
Jūsų svetainės bus geriau optimizuojamos paieškos sistemose, o tai reiškia Jūsų svetainė keliaus į TOP pozicijas paieškose. Taip pat Jūsų puslapis paieškos sistemų akimis taps autoritetiškesnis.

Šiai dienai tokia reklama duoda labai didelę naudą Jūsų svetainei.
Talpinimas vyksta rankiniu būdu. Jūs gaunate tiesiogines nuorodas į savo projektą. Taip pat geresnę indeksaciją ir aukštesnius reitingus Jūsų svetainei.

Pasirengimo ir atlikimo darbai užtrunka apie 2-4 savaites

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *