Trys atsiskaitymo už perkamą automobilį būdai

Šiais laikais daugelis nori vairuoti vis naujesnį ir prabangesnį automobilį, o turėdami nuolatines pajamas tai gali padaryti visai nesudėtingai – sudarydami sutartį ir paimdami paskolą automobiliui. Panagrinėkime pačius populiariausius automobilio įsigijimo būdus:

Automobilio pirkimas už grynus pinigus salone ar iš tarpininkų

Jei Jūsų nedomina paskola automobiliui ir norite už prekę mokėti grynaisiais, pasirenkate patį paprasčiausią apmokėjimo būdą – grynuosius pinigus (žinoma, apmokėjimas gali būti vykdomas ir bankiniu pavedimu), tačiau visa suma tiesiogiai pardavėjui yra perduodama vienu sykiu ir jei sutartimi nesate numatę jokių kitų įsipareigojimų, jūs nedelsiant tampate teisėtu automobilio savininku.

Automobilio pirkimas iš prekybos salono sudarant sutartį su prekybos salono finansiniu partneriu

Automobilio pirkimas iš prekybos salono ne už grynuosius privers jus pasinaudoti paskola automobiliui sudarant sutartį su tarpininkais (dažniausiai banku ar finansavimo kompanija), su kuriais sutartį yra sudaręs prekybos salonas. Dažniausiai prekybos salonas sudaro ilgalaikius sandorius, leidžiančius jų klientams pasiūlyti geresnes pasiūlymo sąlygas, padedančias gauti paskolą automobiliui.

Automobilio pirkimas iš tarpininkų sudarant lizingo sutartį su nepriklausomu finansiniu partneriu

Šis pirkimo būdas gali pasitarnauti norintiems gauti paskolą automobiliui tais atvejais, kai prekybos salonas ar įmonė parduodanti automobilį neturi finansinių partnerių ir neteikia lizingo pasiūlymų. Tokiu atveju, patys galite sudaryti sandorį su banku ar kita finansine įstaiga, kuri apsiims paskolinti Jums pinigų ir už tam tikrą mokestį sumokės automobilio kainą pardavėjui. Tuomet jūs įsipareigosite ir patvirtinsite, kad paskola automobiliui bus atiduodama pagal sutartyje numatytus faktorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.