Kategorijos

Trys svarbūs dalykai prieš neriant į nagų dizaino sritį

Manikiūro ir pedikiūro meistrės profesija išpopuliarėjo palyginti neseniai, nors moterys juos puoselėjo visais laikais. Tik puoselėjimo būdai kiekviename amžiuje buvo vis kitokie.

Patvarūs hibridiniai, geliniai ir akriliniai nagai šiandien yra populiariausi – nors profesionaliai atliktas klasikinis manikiūras vis dar madingas. Tobulėjant įvairioms nagų gražinimo technikoms, nagų stilistų paklausa labai išaugo.

Jei mėgstate kurti mažus stebuklus ant nedidelės nago plokštelės ir norėtumėte tai daryti profesionaliai, tikrai turėtumėte pagalvoti apie galimybę pasinaudoti kursais ir įvairiais mokymais, kurie suteikia galimybę tapti nagų meistru.

Nesvarbu, kiek jums metų ir koks jūsų išsilavinimas – visada puikus metas siekti naujų tikslų! Šiame straipsnyje sužinosite keletą svarbių dalykų, kuriuos turite žinoti, jei ketinate tapti profesionalia manikiūrininke.

1. Nagų priauginimas – kurie mokymosi kursai geriausi?

Didėjant susidomėjimui nagų meistrų kursais, atsirado daugybė galimybių išmokti šio amato. Kaip išsirinkti geriausius nagų priauginimo kursus? Į ką būtinai reikia atkreipti dėmesį?

Idealus nagų stilisto kursas turėtų būti sudarytas iš teorinės ir praktinės dalies. Teorija turėtų apimti pagrindinius dalykus, tokius kaip: hibridinis manikiūras ant natūralios plokštelės, nagų formavimas gelio būdu, klasikinis manikiūras, nagų priauginimas, nago plokštelės, rankų ir odelių priežiūra, visų nagų formų aptarimas ir pan.

2. Ar verta lankyti nagų dailės kursus?

Nors savarankiškas nagų priauginimas neabejotinai yra pagirtinas, technikų yra tiek daug, kad jų visų išmokti pačiam neįmanoma.

Be to, nagų dizaino tendencijos keičiasi kiekvieną sezoną. Dalyvavimas kursuose garantuoja, kad gausite šviežiausias naujienas ir išmoksite šiuo metu madingų nagų priauginimo ir dailės technikų.

Be to, nors nagų formavimas klasikiniu ar hibridiniu metodu nėra labai sudėtingas – gelinis ar akrilinis – yra tarsi aukštoji mokykla, todėl geriau pradėti tinkamai nuo pat pradžių.

3. Iš kur pirkti manikiūro priemones?

Kokybiškos manikiūro priemonės kainuoja, todėl jei nenorite susigadinti nagų ar jų sugadinti klientui, turėtumėte priemones pirkti iš specializuotų ir patikimų parduotuvių, kad netektų nusivilti ar dar baisiau – nukentėti. Manikiūro priemonės gera kaina internetu tik https://groziovita.lt/.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *