Kategorijos

UAB „Mobiliųjų Sprendimų Centras“ gali priblokšti savo inovatyvumu ne vieną

Mobiliųjų spredimų centras vysto ir teikia modernias, inovatyvias ir naudingas su vietos nustatymu susijusias paslaugas ir technines platformas šioms paslaugoms. Šiai įmonei buvo įteiktas metų nacionalinio žinių ekonomikos įmonių konkurso apdovanojimas, skirtas sėkmingiausiai jaunai aukštųjų technologijų įmonei. Sėkmę užtikrina, Lietuvoje unikalios su vietos nustatymu susijusios paslaugos, kurias teikia įmonė.

Šiuo metu yra įdiegta mobiliųjų telefonų vietos nustatymo platforma, kuri apima trijų operatorių („Bitė Lietuva“, „Bitė Latvija“, „Omnitel“) tinklus. Įmonė yra sukūrusi mobiliųjų telefonų buvimo vietos nustatymo internetinį portalą „Locator.lt“. Ši paslauga per kelias sekundes gali nustatyti draugo ar kolegos buvimo vietą pagal jo mobiliojo telefono buvimo vietą. Tai puiki išeitis skubiai prireikus sužinoti tikslų adresą. Šiuo metu Lietuvoje, mobiliųjų sprendimų centras yra vienintelė įmonė teikianti tokias vietos nustatymo paslaugas mobiliuoju ryšiu. Apie Locator sistemos veikimą daugiau sužinoti galima svetainėje- www.locator.lt.

Įmonė taip pat teikia paslaugą „LocTracker”- objektų buvimo vietos ir judėjimo sistema. Šiam stebėjimui naudojami palydovinis bei mobilusis ryšiai, detaliuose žemėlapiuose nuolat fiksuojant buvimo vietą, duomenys pateikiami realiu laiku. Informacijos perdavimui pasitelkiami modernūs duomenų perdavimo sprendimai, todėl itin taupiai naudojami telekomunikaciniai resursai ir užtikrinamas patikimas paslaugos veikimas. Katu su šia paslauga teikiamas ir logistikos sprendimas LocLogistics (www.loclogistics.lt). Ši paslauga naudinga tuo, kad realiu laiku galima žinoti kur ir ką veikia Jūsų transporto priemonės, sumažinti išlaidas kurui, padidinti darbuotojų darbo efektyvumą, efektyviai išnaudoti auto ūkį ir optimaliai planuoti ir kontroliuoti darbus. LocTracker sistema pasižymi didele funkcijų gausa ir integracija su kitomis sistemomis. Sistemos vystimasis vyksta labai dinamiškai, o paslaugų vartotojams atnaujinimai yra pateikiami nemokamai. Daugiau informacijos pateikiama- www.LocTracker.lt

Mobiliųjų sprendimų centras gali pasigirti dar viena puikia sistema – LocLogistics – tai darbų optimizavimo ir maršrutų planavimo sistema. Sistema, leidžia optimaliai paskirstyti įmonės vadybininkų, išvežiotojų ar kito personalo, kuris turi lankyti klientus ar objektus, darbus. Sistema paskirsto ir suplanuoja darbus taip, kad kiekvienas darbuotojas per darbo dieną spėtų atlikti visus jam pavestus darbus, kad visi klientai ar objektai būtų aplankyti laiku, o įmonė minimaliai naudotų resursus visoms užduotims atlikti. Sistema susieta su transporto kontrolės sistema LocTracker. Tai leidžia kontroliuoti kaip vykdomos užduotys ir pranešti apie nukrypimus nuo maršruto, grafiko. Apie LocLogistics sistemos veikimą daugiau sužinoti galima interneto svetainėje – www.LocLogistics.lt .

Pateikti projektai tai nėra įmonės galutinis pasiektas tikslas. Ateityje planuojamos kurti naujos dar modernesnės ir inovatyvesnės sistemos.

 

Įmonės internetinės svetainės adresas – www.msc.lt

Vaizdo įrašas apie Loctracker – https://www.youtube.com/watch?v=3lCk0R30ofs

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *