Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Unikalios paslaugos kompanijoms ir vartotojams - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Unikalios paslaugos kompanijoms ir vartotojams

Kodėl jie tai daro?

Šiuolaikiniame pasaulyje yra milijonai svetainių, portalų, kuriuose pateikiamos įvairios prekės ir paslaugos. Kiekvienas miestas ir šalis turi daugybę galimybių pasiūlyti savo paslaugas ir produktus internete. Daryti tyrimai parodė, kad įvairiu svetainių lankytojams nebeužtenka patogių prekių įsigijimo ir paslaugų užsakymo sąlygų. FromTOO tikslas, kad kompanijos ir vartotojas iš svetainės gautu dar ką nors daugiau nei siūlomas paslaugas, produktus, nuolaidas ar taškus už registracija. Svetainė turi būti unikali, kuri leis kiekvienam pasijusti nepakartojamu. FromTOO siūlo tikrai unikalias ir retas paslaugas visu tipu kompanijoms ir vartotojams.

Retumas ir unikalumas

Tokių unikalių idėjų teikėjai, kaip taisyklė, yra kūrybingi žmonės, turintys ne tradicini požiūrį į gyvenimą ir verslo vedimą. Skirtingai nuo daugelio kitų, tokie žmonės gali pažvelgti keletą metų i prieki ir suprasti, kokie pasiūlymai bus paklausūs ateityje. Retos paslaugos iš pradžių gali atrodyti egzotiškos ir revoliucingos net šiuolaikiniam žmogui. Bet tai nereiškia, kad jos nėra paklausios. Visiškai priešingai. Tiesiog jūs iki šiol nebuvote su tokiu požiūriu i verslą ir i vartotoja susidūrę ir dar nesuvokiate, kaip tai yra jums naudinga. Tuo pačiu metu unikalios paslaugos turi savo specifiką: jos yra pažangesnės, greitesnės, pigesnės ir patrauklesnės vartotojams ir yra teikiamos pačio aukščiausio lygio specialistu.

Kainų politika

Būkite pasirengę tam, kad gaunate paslaugas visiškai nemokamai arba užsisakę paslaugas, gausite nestandartiniu paslaugu rinkinį. Pateisinamas tokiu paslaugu unikalumas ir tuo, kad retu paslaugu tiesiog mes neturime su kuo palyginti, o kai kuriais atvejais net neįmanoma jų apibūdinti, nes neįmanoma įvertinti numatymo ar nepalyginamo autoriaus darbo kokybės. Bet kokiu atveju jūs gausite originalią paslaugą, kuri skiriasi nuo kitų, kuri nepaliks jūsų abejingu dėl savo originalumo, unikalumo ir kokybės.

Kaip jie daro tai, ko neįmanoma padaryti?

Man susidarė toks įspūdis, kad FromTOO beta versijos svetainę kūrė aukšto rango Google, Baidu ir kitu paieškų sistemų, bei coc. tinklu specialistai ar šių sistemų buvę darbuotojai. Jus puikiai žinote, kad sukūrus nauja svetainę, reikia įdėti daug pastangų ir lėšų, kad svetaine butu randama paieškos sistemų pirmuose puslapiuose. FromTOO projektas paleistas prieš pusantro mėnesio, bet FromTOO specialistai savo VIP partneriu produktus ir paslaugas, tiesiogine to žodžio prasme, meta i Google 4-5 puslapius, o per 10 dienų į 1-2 Google paieškos puslapius. Bet juk tai turėtu būti neįmanoma? Negana to, naršant naujienas aptinku, FromTOO VIP Partneriu produktus Baidu ir kitu solidžiu tinklu naujienose.

Kodėl FromTOO paleista Beta versijoje.

Pasak FromTOO darbuotoju, šis projektas tedirba tik 15% pajėgumu. Kadangi kiekvieno atėjusio VIP nario paslaugas ir produktus maketuoja ir skelbia patys kompanijos darbuotojai, o po paskelbimo tiria kaip priima paieškos sistemos ir jei po paskelbimo nėra gaunamas pakankamai geras rezultatas, yra nustatomos priežastys ir yra ieškoma būdu, kaip jas patobulinti. Kitos numatytos paslaugos atsidarys nuo 50 tūkstančių registruotu nariu, nuo 100 000 ir t.t. kurios šokiruos kompanijas ir vartotojus savo unikalumu ir naudingumu. Svetainėje yra numatytos labai galingos funkcijos, kurios atsidarys numatytam registruotu nariu skaičiui ir kurios pritrauks visu socialiniu grupių vartotojus, o ir pačiam vartotojui bus naudinga naršyti, reklamuoti kompanijų produktus arba įsigyti kompanijų paslaugas ir produktus. Tokio galingo ir sudėtingo mechanizmo neįmanoma ištestuoti be realiu kompanijų ir eiliniu nariu, todėl ir yra reikalinga Beta versija.

Kodėl naudinga būti pirmiems

Kol vyksta testavimas ir tobulinimas, laimi kompanijos, nes FromTOO specialistai privalo su įmonių paslaugomis ir produktais, per itin trumpa laiką pasiekti Google pirmus puslapius.
Pasibaigus Beta versijos testavimui, svetainė bus verčiama i 40-50 kalbu. Kokios bus atidarytos naujos funkcijos, sužinoti man nepavyko.
Siūlau kompanijoms pasinaudoti esamomis galimybėmis ir kuo skubiau tapti FromTOO VIP partneriu, kad vartotojai galėtu įvertinti jūsų teikiamas paslaugas, o nariai kurie jau yra tapę Ekspertais galėtu padėti jums jūsų versle.
Su pagarba Sonia Grici

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *