Kategorijos

Unikalus, išskirtinis bei patogus eksterjeras ir interjeras – įmanoma misija

Šiandien vis daugėja pasiturinčių ir norinčių gyventi unikaliuose, gražiuose, stilinguose būstuose lietuvių. Tuo tarpu kiti, nors ir turi mažiau finansų, nuolat aplinkinius stebina nematytomis interjere idėjomis. Šiuo atveju ne ką mažiau svarbus ir gražiai įrengtas kiemas, kuris reprezentuos ne tik Jus, bet ir Jūsų skonį. Taigi kaip įrengti gražų ir stilingą kiemą?

Pirma, rinkitės  unikalias rankų darbo tvoras, tvoreles ar vartelius. Savaime aišku, kad masinės gamybos produktai tikriausiai neatitiks Jūsų skonio ir poreikių. Kalvystės darbai Klaipėda užsiima įmonė „Pajūrio vartai“, galinti pagaminti dirbinius, atitinkančius net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Įmonės darbų spektre – unikalių garažo vartų, kiemo vartų su automatika, pačių įvairiausių kitų gaminių bei tvorų gamyba.

Antra, pasidomėkite sklypo apželdinimu ir paieškokite nematytų, įdomių bei gražių augalų rūšių. Jei finansai leidžia, galite pasisamdyti apželdinimo specialistą, pateiksiantį daugybę naujų  idėjų bei padėsiantį sukurti įspūdingą eksterjerą.  Jei kiemą norite įsirengti patys, pavartykite užsienio tinklaraščius, paieškokite idėjų ten bei naujoves pabandykite pritaikyti savo sklype.

Trečia, puikų  eksterjerą padės sukurti įvairios detalės: kiemo skulptūros, skulptūrėlės, dailios sūpuoklės, fontanai, fontanėliai. Puikiai tiks ir kiti elementai: suoliukai, pavėsinės ir kt. Svarbu, kad viskas derėtų tarpusavyje ir susilietų į vieną bendrą  visumą. Galima paieškoti ir netikėtų, unikalių sprendimų: leiskite pasireikšti savo fantazijai ir nebijokite eksperimentuoti: gražu, kai kiemuose gausu gėlių. Jas galite sodinti ir į krepšius, batus, statinaites – visur, kur tik galima pripilti žemės.

Apie interjero įrengimą

interjerasNa o kaip sukurti išskirtinį  interjerą? Dizainerių samdyti visiškai nebūtina, tačiau prireiks pavartyti ne vieną žurnalą ir perskaityti ne vieną  straipsnį internete bei apsilankyti daugybėje parduotuvių, turgelių, antikvariatų ir kitų vietų, kuriose parduodami nauji ar naudoti baldai, padėsiantys sukurti pribloškiamai patrauklius namus.

Prisiminkite, kad pirkti galite ne tik naujus, bet ir dėvėtus baldus. Pastarieji, pasak antikvarinių  baldų gerbėjų, turi dvasią, savo istoriją – būtent dėl to yra tokie patrauklūs. Antikvarinius dėvėtus baldus dažnai renkasi ir kokybės mėgėjai, nes pastarieji gaminti iš tvirtos, kokybiškos medienos, kurios šiandien reikia ieškoti kone su žiburiu. Dar vienas antikvarinių baldų pliusas – jie išlaikę laiko išbandymus, tad gali tarnauti dar ne vienai ir ne dviem kartoms. Įprasti šiuolaikiški baldai tarnauja iki 10-20 metų.

Be to, senoviški klasikiniai baldai yra madingi visuomet, o šiuolaikiškų baldų mados nuolat kinta, tad pataikyti „į temą“ ne visuomet pavyksta. Daugiausia dėmesio skirkite svetainės kambariui – tai reprezentacinė erdvė. Nepamirškite tokių baldų kaip stalas ar staliukas, sofa ar minkštų baldų komplektas, sekcija ar indauja. Svetainėse puikiai tinka ir subtilios knygų lentynos, lentynėlės susidėti smulkmenoms, sekcijos, spintelės ir kt.

Ne ką mažiau dėmesio skirkite ir kitiems baldams. Ypač svarbūs miegamojo baldai, tiksliau – kokybiška ir tvirta lova. Nepamirškite, kad lovoje praleidžiame bemaž trečdalį savo gyvenimo, tad kokybiškas miegas lemia labai daug: gerai išsimiegoję būname žvalūs ir darbingesni. Netaupykite geram čiužiniui – jau geriau rinkitės kiek pigesnę lovą.

Taip pat nepamirškite ir savo mažųjų: vaikiški baldai turi būti funkcionalūs, patogūs, kokybiški bei talpūs, kad vaikas ar paauglys galėtų susidėti knygas, žaislus, mokslo reikmenis, drabužius. Vienas vaikų ar jaunuolių kambario baldas gali atlikti net kelias funkcijas: nepabijokite naujų idėjų, vėlgi pasidairykite internete, pasitarkite su kompetentingais meistrais, užsiimančiais unikalių baldų gamyba – viskas bus suprojektuota pagal Jūsų erdvę ir poreikius.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *