Užkandžiai vakarėliui – kaip nustebinti savo svečius?

uzkandziai vakareliuiJei Jums tenka organizuoti darbo vakarėlį ar tiesiog šeštadieninį pobūvį su draugais, o galbūt planuojate didesnę šventę? Ir nesugalvojate kokiais skoniais nustebinti savo svečius – atsipalaiduokite. Visi žinome, kaip nelengva būna leisti laiką prie puodų, galvoti kuo nustebinti draugus, o be to ne visi esame geri kulinarai. Šioje srityje galima pagudrauti ir išsisukti be didelių pastangų, tai Jums suteiks galimybę daugiau laiko skirti sau, o šventės dalyviai be abejonės liks sužavėti.

Vis labiau populiarėja įmonės, gaminančios užkandžius iš šviežių ir kokybiškų produktų, kurios ne tik pasirūpina maisto pristatymu į reikiamą vietą, bet ir stalo dekoru. Preciziškai ir estetiškai pateikiami užkandžiai ne tik nukraus maisto ruošimo naštą, bet ir taps puikiu šventės akcentu. Platus užkandžių pasirinkimas įtiks kiekvieno skoniui, tiek tradicinės lietuviškos virtuvės, tiek egzotiškesnių skonių mėgėjams.

Užkandžiai vakarėliui yra būtini. Vieno kąsnio užkandžiai jau yra vadinami įvairių renginių klasika. Juos galima rinktis atsižvelgiant ir į sezoną ar vakarėlio tematiką. Vasarai tiks gaivesni, lengvesni patiekalai, su daugiau vaisių ar dažovių, kurios gali būti derinamos su įvairių rūšių sūriais ar kumpiu. Čia gali susipinti ir susitikti įvairių šalių virtuvės ir skoniai, svarbu nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti ne tik tradicinius ir jau žinomus, bet ir naujus, kitose kultūrose vertinamus skonius ir taip nustebinti ne tik svečius, bet ir save. Žinoma į užkandžių asortimentą visuomet rekomenduojama įtraukti vegetariškų ir net veganiškų patiekalų. Saldumynų stalą papuošti spalvingais ir akį traukiančiais desertais.

Šventės turi kelti ne stresą, o suteikti malonumą. Juk organizaciniai sprendimai ir taip reikalauja daug laiko, energijos ir idėjų. Tad leiskite sau dalį to už Jus perimti savo srities profesionalams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.