Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Užrašai ant marškinėlių - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Užrašai ant marškinėlių

Mėgstamiausias marškinėlis, bliuzonas, džemperis su logotipu arba motyvuojančių tave užrašų padės tau jaustis geriau ir jaukiau praleisti kiekvieną dieną.

Visą savo gyvenimą žmogus bando išreikšti savo individualumą per aprangą, juk drabužiai keičia žmogų charakterį, elgesį ir stilių.

Užrašas ant marškinėlių labai gerai tinka žmonėms, kurie nori išreikšti savo individualumą arba pabrėžti  savo ypatinga stilių.

Logotipai ant drabužių, juokingi užrašai, užrašai pagal užsakymą, savo logotipo kūrimas internete padeda prisiartinti prie norimo stiliaus, sukurti savo asmeninį išvaizdą.

Logotipai padeda išreikšti savo kultūra, esant progai ar organizuojant pramogas užrašas ant drabužių/logotipas padeda pabrėžti tam skirtos šventės esmė ir pakelia nuotaika aplinkiniams žmonėms.

Pažvelkit aplink save ir jus pamatysite nemažai žmonių su logotipais, jie skiriasi nuo daugelio žmonių. Jie atrodo stilingai ir laisvi savo pasirinkimuose!

Marškinėliai, bliuzonai, polo marškiniai tiems, kurie didžiuojasi savo organizacija

Kiekvienai mokyklai mes sugalvosime klasikinį dizainą, kuris rodo pagrindinį jūsų mokyklos pobūdį. Įmonėms ir sporto klubams siūlome parengti drabužius savo firminiu stiliumi. Gaminiams, naudojamiems aukštos kokybės audiniu. Savo darbe naudojame tik geriausios kokybės žaliavas.

Logotipų kūrimas, drabužių dekoravimas plėvelėmis su įspūdingais efektais. Linksmi ir gražūs logotipai: vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, Šv. Valentino dienai, Lietuvos valstybės tematika…,juokingi logotipai, motyvuojantys logotipai, spaudos sublimaciniais rašalais ant baltų marškinėlių. Tai dar nepilnas sąrašas, ką mes darome. Mums tikrai patinka kurti logotipus ir jais dekoruoti drabužius. Jūs tik pažvelkite- kokius efektus mes galime sukurti jūsų individualumui išreikšti, jūsų stilingai išvaizdai pabrėžti. Kiekvienas žmogus privalo turėti rūbų su nepakartojamais logotipais savo drabužių kolekcijoje. Na, o mes pasistengsime tai padaryti, naudojant pačias naujausias, pačias novatoriškiausias priemones.

 

 ĮSPŪDINGI LOGOTIPAI IR UŽRAŠAI:

 

  • Marškinėliams
  • Marškiniams
  • Džemperiams
  • Bliuzonams
  • Sportinei aprangai
  • Liemenėms
  • Polo marškiniams ir t.t.

 

Jei norite tapti individualiu ir stilingu, išbandykite mūsų galingą marškinėlių konstruktorių. Drąsiai rinkitės bet kokį patinkantį šriftą, transformuokite jį, pridėkite piešinių, iliustracijų… Kurkite patys! Sėkmės!
Drabužių dekoravimas, spaudų studija, logotipai ant drabužių. Kurkite vaizdą patys! Tai labai paprasta ir linksma. Juk tu pats sau dizaineris! Visus gaminius, nepriklausomai nuo plėvelių tipų, galima skalbti 60 C temperatūroje, plėvelė išlaiko apie 60 skalbimo ciklų. Galimi vaizdų efektai: flock (zomšas), 3D Techno ( 3D efektas ), videoflex ( elastinga kaip guma ), perfor (perforuotas efektas ), electric ( blizganti ), lumen ( šviečianti tamsoje ), moda glitter ( ypač blizgi ), brick (didelės apimties vaizdai). Tai įdomu ir įspūdinga!

[contact-form][contact-field label=”Vardas” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”El. pašto adresas” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Interneto puslapis” type=”url” /][contact-field label=”Žinutė” type=”textarea” /][/contact-form]

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *