Kategorijos

Vaikiški dviračiai. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

VaikiVaikiški dviračiaiški dviračiai – puiki galimybė įdomiai ir linksmai leisti laiką lauke. Turbūt kiekvienas savo vaikystės nebūtų įsivaizdavęs be dviračio. Dažniausiai atšilus orams tėveliai pradeda galvoti apie vaikiškus dviračius. Vieniems reikia pirmo dviratuko savo atžalai, kitiems jau reikia didesnio dviračio, nes per kelis sezonus mažasis išaugo jam anksčiau pirktąjį, o dar tretiems – tiesiog atsinaujinti (aprangos, aksesuarų, atlikti patikra dviračio būklei įsivertinti ir pan).

Vaikiškų dviračių pasirinkimas parduotuvėse labai platus, todėl patarsime pagal kokius kriterijus geriausia išsirinkti tiek pirmąjį dviratuką, tiek naują dviratį savo mažyliui.  Vaikiški dviračiai pasižymi spalvingumu, pagal spalvas gali nustatyti ar dviratis skirtas mergaitei ar berniukui. Taip pat mergaičių ir berniukų dviračiai skiriasi savo forma, todėl pagal tai pirmiausia reikėtų ir rinktis vaikišką dviratį. Kiti pagrindiniai kriterijai, kurie įtakoja dviračio pasirinkimą yra vaiko ūgis ir amžius, pagal kuriuos skiriasi ratų skersmuo ir dviračio aukštis.

Jeigu perkate pirmąjį dviratuką savo mažyliui, rekomenduojame įsigyti balansinį dviratuką. Šie vaikiški balansiniai dviračiai pritaikyti mokytis pusiausvyros, pasižymi tvirtu rėmu, storomis padangomis ir nedideliais ratais. Vaikiškų balansinių dviratukų būna įvairių, pagal skirtingą vaiko amžių, juos jau galite įsigyti vaikams nuo 2-3 metų.

Dviračių parduotuvė renkantis vaikišką dviratį, reikėtų leisti vaikui pačiam išbandyti įvairius modelius, kad jis galėtų išsirinkti jam patogiausią ir labiausiai patinkantį dviratį.  Žinoma, jeigu turite laiko, galite apvažiuoti keletą dviračių parduotuvių, tokiu atveju pasikonsultuosite su įvairiais specialistais, o mažylis galės daugiau išbandyti modelių.

Pirkdami vaikišką dviratį, neužmirškite įsigyti papildomų apsaugų (šalmo, alkūnių apsaugų ir kt.). Vaikai žaisdami ar važiuodami dviračiu linkę išdykauti ir tam, kad iš anksto išvengtumėte kokių nelaimingų atsitikimų pasirūpinkite apsaugomis iš anksto. Taip pat įsigydami naują vaikišką dviratį atkreipkite dėmesį, ar jame yra apsaugos nuo purvo.

Patariame dviračių aptarnavimui išsirinkti sau patinkančią vietą, kurioje bet kada prireikus papildomų dviračių dalių, aksesuarų, aprangos ar tiesiog pasitikrinti dviratį, galėtumėte užsukti pasikonsultuoti. Juk visuomet maloniau lankytis pažįstamoje vietoje ir bendrauti su tos srities profesionaliais specialistais.

Tikiuosi, kad mūsų patarimai pagelbės Jums išsirinkti tinkamiausią dviratuką Jūsų mažyliui!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *