Vaikštynės Suaugusiems – Kaip išsirinkti?

Vaikštynės Suaugusiems yra įvairios ir skirtos skirtingomis situacijomis pagelbėti žmogui judėti lengviau. Reikėtu pradėti nuo to, kur Jūs ta vaikštynę naudosite, namie ar lauke. Vaikštynė reikalinga su atrama rankoms (staliuku) ar ne, su stabdžiais ar ne…

Naudotos Vaikštynės Suaugusiems

Dažniausiai naujos vaikštynės suaugusiems kainuoja nemažai pinigų, todėl žmonės ieškosi, kur galėtu būti pigios vaikštynės. Bet ar verta pirkti naudota technika?

Tai priklauso kokios būklės Jums pavyks rasti vaikštynę, jei mažai naudota, tada jums pasisekė. Dažniausiai pasitaiko liūdnesnis scenarijus… Nusipirkus vaikštynę sulūžta detalė, kurios nėra kur atskirai nusipirkti, o garantija jau pasibaigus.. Todėl rizikuojate nusipirkti dvi vaikštynes. Nauja technika neįgaliesiems turi garantija, todėl nebeliks jokių rūpesčių dėl kokybės ir remonto. Dažniausiai garantija suteikiama 12 arba 24 mėnesiams.

Vaikštynių Neįgaliesiems / Senjorams rūšys:

Sulankstoma vaikštynė be ratukų – Tai itin lengva vaikštynė suaugusiems, skirta vaikščioti namuose. Jos aukštis reguliuojasi, todėl galima pritaikyti individualiai prie žmogaus ūgio. Puikus pasirinkimas pradedantiems vaikščioti su pagalbine priemone senjorams.

Sulankstoma vaikštynė su priekiniais ratukais – Ši vaikštynė beveik nesiskiria nuo sulankstomos vaikštynės be ratukų, taip pat lengva, reguliuojasi aukštis, tik priekyje vietoje kojyčių ratukai – jie skirti pavažiuoti į priekį po paėjimo, kad nereikėtu kilnoti vaikštynės.

Trijų ratų vaikštynė – Ši vaikštynė pasižymi lengvumu ir kompaktiškumu. Jos dydis gan mažas (palyginus su vaikštynėm su keturiais ratukais), siaura ir lengva, tinkama naudoti tiek namie, tiek ir lauke. Puikus pasirinkimas norintiems lengvos ir siauros vaikštynės.

Keturių ratų vaikštynė – Keturių ratų vaikštynės dažniausiai naudojamos lauke, jos turi stabdį prie galinių ratukų ir krepšelį arba sėdynę atsisėsti, taip pat vaikštynė sulankstoma. Minusas – sveria šiek tiek daugiau..

Keturių ratukų vaikštynė su staliuku / atrama rankoms – vaikštynė naudojama namie, kuriems reikalinga atrama rankoms. Vaikštynės aukštis reguliuojasi. Itin patogi ir stabili vaikštynė, minusas – brangi.

MedStore.lt internetinės vaikštynių saugusiems el. parduotuvės siūlomos naujos ir naudotos vaikštynės suaugusiems yra itin kokybiškos, sulankstomos ir su ilga garantija.

Vaikštynės viena reikalingiausių priemonių senyvo amžiaus žmonėms, neįgaliesiems, po traumos ar operacijos atsigaunantiems, kuriems sunku vaikščioti ir laikyti pusiausvyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.