Kategorijos

Vaikų gimtadienis: nuo ramių namų iki prašmatnių puotų

Po truputį baigiasi laikai, kai per vaikų gimtadienius tėvai surengdavo puotą sau, o vaikai kitame kambaryje lipdavo sienomis. Šiais laikais daugelis tėvų nori surengti šventę būtent vaikams, bet ne visi išmano, kaip tai padaryti.
Vietoj brangios pramogos pasiūlyti iškylą miške. Vaikams iki 4–5 metų geriausia vieta švęsti šventes – namuose.

Be to, vaikams, kaip ir suaugusiesiems, taip pat reikėtų išskirti „apvalesnius“ gimtadienius (5 metai, 10 metų, 12 metų, 16 metų.

Paprasčiausia suorganizuoti šventę namuose, tačiau čia slypi keletas pavojų. Vaikus reikia užimti, prižiūrėti, idealiu atveju sugalvoti šventės scenarijų, įvairiausių užduočių, žaidimų. Galima sugalvoti bent šventės temą.

Jeigu vaiko gimtadienis – pavasarį ar vasarą, galima patraukti į iškylą, kad ir į artimiausią parką. Tokiai iškylai pakaks krepšio su vaišėmis, gėrimais, servetėlėmis ir pledais. Tiesa, iškylai taip pat reikia sugalvoti žaidimų, be to, akylai stebėti, kad kas nesusižeistų. Geriausia, kai 4 ar 5 vaikams tenka bent vienas suaugęs žmogus, nes jei vaikų bus daugiau, vienas tėtis su mama visų vaikų nesužiūrės.

Švęsti gimtadienį vaikų pramogų centre – paprasčiau ir lengviau. Dažnai vaikų gimtadienius ir šventes organizuojančios bendrovės būna parengusios bent kelias vaikams skirtas programas. Tad kokią pasirinkti, reikėtų pasitarti su pačiu sukaktuvininku, atsižvelgti į draugus ir jų amžių. Neretai vaikų gimtadieniuose dalyvauja ir jaunesni, ir vyresni giminaičiai, tad derėtų pagalvoti apie interesų pusiausvyrą.

Šiais laikais nemažai organizatorių siūlo surengti vaikų gimtadienius, be to, yra bendrovių, kurios tuo užsiima. Profesionalų aktorių, kuris atliks vakaro vedėjo vaidmenį, apsimetęs kokiu nors personažu, galima išsikviesti ir į namus. Tai gana brangus malonumas, bet vaikams paprastai patinka, su sąlyga, kad tai bus vaidinimas, kuriame jie patys galės dalyvauti, o ne vien stebėti. Vaikams labai patinka persirenginėti, taip pat jiems svarbu, kad vaidinime dalyvautų ir tėvai.
Šventei atgaivinti į namus galima užsakyti atrakcionų parką, tai batuta. Daugelis vaikų mėgsta šokinėti ant batuto.
Kartu su tėvais sudaromas vaikų šventės veiksmų planą ir, svarbiausia, atsižvelgiame į nenuspėjamą jų elgesį. Po to, kai tėvai patvirtina vaikų šventės scenarijų, pradedama kurti vaikų šou-programą. Vaikai šventėje gali pamatyti estrados ir cirko artistus (jų linksmuosius žvėrelius). Visada pasitaiko linksmų istorijų, lošimų ir žaidimų, fejerverkų. Tėvų pageidavimu gali būti pakviestas fotografas, kuris nepastebimai nufotografuos arba nufilmuos vaikų šventės pačius juokingiausius ir gražiausius momentus. Nepamirštami vakarai su įvairiomis programomis, kuriose dalyvauja profesionalūs artistai, tokie kaip klounai, fokusininkai, muzikantai, Disneilendo herojai, teatro artistai. Galima įtraukti į programą numerius su dresuotais šuniukais, o taip pat dar daugelį dalykų. Tokia programa gali būti pristatoma mokyklose, vaikų darželiuose bei mūsų mažųjų vaikučių gimtadieniuose.

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *