Kategorijos

Vairavimo mokyklos – kodėl gi kiti bijo į jas eiti?

Vairavimo mokyklų Lietuvoje yra ganėtinai nemažai, vienos jų geresnės kitos prastesnės. Tačiau dauguma jų gali tikrai parengti gerus vairuotojus, jeigu šis neateina tik pasiimti vairuotojo pažymėjimo. Jeigu žmogus tikrai nori mokytis vairuoti, tai jį ir išmokys ir paruoš, kad šis nebijotų vairuoti gražiosios Lietuvos keliuose. Tačiau atsitinka taip, kad kiti bijo nueiti ir pradėti, nors to labai nori.

Sunku paaiškinti, kas tuos žmones stabdo. Dažniausiai tai yra baimė, kurios jie nenugali. Tačiau ar tikrai vairavimo mokyklos ir pats vairavimas yra tokie baisūs. Taip atsiranda žmonių, kurie tikrai nemoka vairuoti ir net ponas Dievas jiems nepadės. Tačiau jie pradeda kalbėti nesamonęs apie vairavimą ir kaltinti instruktorius, jog šie yra patys baisiausi žmonės pasaulyje. Bet reikia pripažinti, kad šie žmonės išmano savo darbą ir dažnai būna labai kantrūs su blogais vairuotojais.

Tačiau tas keletos blogų vairuotojų efektas, kai jie pradeda skleisti kalbas sukuria iliuziją ir tiems, kurie abejoja. Jie pradeda bijoti eiti ir pradėti mokytis. Vairavimo mokyklos ir jiems tampa kažkokiu siaubu, kuris atrodo neįveikiamas.

Atsiminkite, jeigu norite išmokti vairuoti – jūs išmoksite. Vairavimas tikrai nėra kažkoks įgimtas talentas, kurį jūs paveldite iš tėvų. Kaip išmokote skaityti (sprendžiant pagal tai, kad skaitote šį tekstą) taip išmoksite ir vairuoti. Tai nėra aukštoji matematika, kuri suprantama nedaugeliui.

Tiesiog būkite drąsesni ir siekite svajonės. Pasaulyje vairuoja labai daug žmonių, Jūs galite būti vienas iš jų. Imkitės iniciatyvos, nusipirkite KET, perskaitykite jį. Ir jau žinodami teoriją nueisite į vairavimo mokyklą, kurioje bereiks išmokti praktinių įgūdžių. O juos Jums padės įgyti instruktorius, kuris tikrai turėjo nemažai blogų vairuotojų per savo gyvenimą. Netapkite vienu iš blogų vairuotoju. Eikite mokintis kaip vairuoti, o ne pasiimti vairuotojo pažymėjimo.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *