Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Vairavimo mokyklos - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Vairavimo mokyklos

Vairavimo mokyklos

Nusprendėte išmokti vairuoti? O gal norite patobulinti žinias kelyje? Gal turite vairavimo pažymėjimą, bet primiršote, kaip vairuoti? Galbūt reikia pagalbos pasiruošiant vairavimo egzaminui? Ne bėda! Vairavimo mokyklos Jums padės!

Neatsižvelgiant į tai, kokio lygio Jūsų vairavimas, jei Jūs turite teisę vairuoti, bet kurį laiką šiomis teisėmis nesinaudojote arba norite pagerinti vairavimo žinias, o gal norite pradėti vairuoti, nors nevažinėjote jau daugiau nei metus – ne bėda, bet kokiu atveju, neatsižvelgiant į tai, kiek pagalbos Jums reikės, vairavimo mokyklos darbuotojai padės  parinkti geriausią būdą jūsų tikslui pasiekti, individualiai paruoš Jums mokymo programą ir Jūs galėsite visada vairuoti su malonumu.

Nuo ko pradėti, jei nusprendėte vairuoti?
Vairavimo mokyklos Vilniuje ar kituose  Lietuvos miestuose leidžia lankyti vairavimo kursus nuo 17-os metų, maksimalus amžius neribojamas. Teorijos egzaminą VĮ „Regitroje“ taip pat galėsite laikyti 17 metų, tačiau  privalote turėti vairavimo mokyklos išduotą baigimo liudijimą. Tik praktinio vairavimo egzaminas VĮ „Regitroje“ laikomas, sulaukus 18 metų. Jei esate nepilnametis, mokymo sutartį turi pasirašyti vienas iš tėvų arba globėjų.  Svarbu turėti medicininę pažymą leidžiančia vairuoti automobilį.

Kokie instruktoriai mokina?
Vairavimo kursai vyksta  tik su kompetentingais instruktoriais, turinčiais atitinkamą kvalifikaciją ir licencijas, kurias išduoda  VKTI . Kas 5 metus instruktoriai yra atestuojami.
Išlaikius mokyklinį teorijos ir vairavimo egzaminus, gaunamas vairavimo mokyklos baigimo pažymėjimas, su kuriuo galima laikyti teorijos egzaminą į VĮ “Regitra”. Išlaikius teorijos egzaminą  Jūs turite per 12- kos  mėnesių terminą nuo išlaikymo dienos išlaikyti praktinio vairavimo egzaminą.

Kaip vyksta vairavimo egzaminas?
Vairavimo egzaminas trunka 45 min. Jūs turėsite parodyti savo įgūdžius vairuoti saugiai skirtinguose keliuose ir judėjimo situacijose.

Išlaikyti egzaminą Jūs galite tuo atveju, jei padarysite iki 8 nekritinių vairavimo klaidų. Jei padarote nors vieną rimtą arba pavojingą klaidą (kritinę klaidą), vadinasi, egzamino neišlaikėte.

Egzamino pabaigoje egzaminatorius akcentuos egzamino metu  padarytas  klaidas. Jei išlaikėte vairavimo egzaminą bus išduotas vairavimo pažymėjimas.

Kiek kainuoja vairavimo kursai?
Kiekviena vairavimo mokykla kainas nustato skirtingai. Apie jas  galite sužinoti internete arba pasiteirauti telefonu vairavimo mokyklose.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *