Kategorijos

Vaistai vyrams

Vaistai gali būti patys įvairiausi – vaistai vyrams, vaistai moterims. Kai kurie vaistams yra skirti tiek vyrams tiek moterims, pavyzdžiui kvėpavimo takų ligoms gydyti, tačiau yra ir tokių vaistų, kurie yra sukurti tik vyrams arba tik moterims, tad šį kartą pasidomėsime jais plačiau.

Gritamin tabletės vyrams

Šios tabletės yra skirtos tiems vyrams, kurie nori išlaikyti gerą sveikatą ir vyriškumą. Idealiai tiks vartoti esant dideliam fiziniam bei protiniam nuovargiui, patiriant stresą ir nuovargį, stiprina imunitetą, didina atsparumą, padeda palaikyti normalią prostatos veiklą.

Power vitamins for men

Šis produktas sukurtas specialiai vyrams, kurie gyvena aktyvų fizinį gyvenimą. Produkto sudėtyje yra vyrams reikalingų medžiagų, vitaminų, augalinių komponentų, mineralų, virškinimo fermentų. Unikalus derinys pasaugo nuo ligų, didina imuniteto atsparumą, suteikia žvalumo.

Metadoxil

Pagirios – didžiajai daliai vyrų puikiai žinoma problema. Vaistas pagretina alkoholio metabolizmą, didina jo išsiskyrimą, tad alkoholio kiekis kraujyje greitai sumažėja, be to, gydo alkoholio pažeistas kepenis.

Asonor purškalas

Knarkimas – tai dar viena problema, vyrus kamuojanti kur kas dažniau nei moteris. Vaistas pašalins pagrindinę knarkimo priežastį – suminkštins, sudrėkins gerklės gleivinę bei sutraukia gerklės raumenis, palengvina kvėpavimą.

Meflovan N

Produktas yra pagamintas iš celiuliozės, magnio karbonato, talko, sojų ekstrakto, silicio        dioksido. Preparatas skirtas moterims, palaiko lytinė funkciją.

Pre – natal tabletės

Pre – tanal yra vitaminų ir mineralų kompleksas, skirtas besilaukiančioms moterims, kuris užtikrintai patenkins besilaukiančios moters organizmo poreikius.

Healthlife folic acid

Tai maisto papildas, kuriame nėra mielių, laktozės, cukraus, glitimo, kvapiųjų medžiagų bei dažiklių. Produktas idealiai tinka vegetarėms, pagamintas iš folio rūgšties, celiuliozės, magnio stearato. Preparatus, kuriuose yra folio rūgšties patariama vartoti besilaukiančios ar planuojančioms pastoti moterims.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *