Kategorijos

Valentino dienos sveikinimai

sirdisKiekvienas norime, kad mūsų gyvenime būtų žmogus, kuris atstotų mums geriausią draugą arba draugę, būtų mūsų viso gyvenimo palydovais ir saugotų didžiausias mūsų paslaptis bei pildytų svajones. Tačiau įsitraukus į gyvenimo rutiną ne visada pavyksta parodyti tam žmogui, koks jis yra brangus, ne visada pavyksta padovanoti gėlių arba paruošti romantišką vakarienę. Dėl to jau nuo seno yra šventės, kurios paskatina mus labiau pasistengti dėl savo antrų pusių ir parodyti, kad mes juos mylime, tačiau ne visada atrandame laiko tam parodyti.

Viena iš tokių švenčių yra Valentino diena. Dar prieš Valentino dieną žmonės ieško dovanų ir idėjų, kaip kuo įspūdingiau parodyti mylimajam, koks jis mums yra brangus. Vaikinai dažnai pasirenka paprastesnį būdą – nuperka gėlių puokštę ir įdeda kortelę su sveikinimu arba tai porai artimais žodžiais. Tokių raštelių turiniu dažniausiai tampa Valentino dienos sveikinimai. Pripažinkime, vaikinai dažnai neturi idėjų arba pritingi galvoti ką nors patys, todėl pasinaudoja jau sugalvotom mintim ir skiria jas savo mylimosioms. Žinoma, yra ir išimčių. Yra dalis vaikinų, kurie patys kuria eiles, kuria dainas savo merginoms, o gal jau net ir žmonoms, taip pat planuoja įspūdingą Valentino dienos savaitgalį kokiame nors SPA arba pasirūpina romantiška vakariene restorane. Tačiau dažniausiai vakariene rūpinasi merginos. Merginų dovanos, dažnu atveju, būna kūrybiškesnės,  jos labiau stengiasi paminėti kiekvieną laimingą akimirką praleistą kartu. Taip pat merginos stengiasi paruošti romantišką vakarienę namie, nes jų nuomone, pagamintas maistas namie parodo, kad jos gamino iš meilės ir tas žmogus, kuriam buvo gaminta, yra tikrai brangus ir vertas to sugaišto laiko ir tiek daug įdėto darbo. Tai pat merginų dovana vaikinams – romantiška naktis.

Visi turime žmogų, kuriam norisi skirti visą savo laiką, nuolat sakyti kaip jį mylime, tačiau vis pritrūkstame laiko. Dėl to, metuose yra dienos, kuomet galime nevaržomai skirti visą savo laiką viena, žmogui ir mėgautis jo draugija. Tačiau nereikėtų laukti tik tam tikros dienos. Vertėtų dažniau apkabinti, pasakyti kaip mylite, pabučiuoti jums brangų žmogų. O ir padovanotos gėlės be progos dar labiau pagyvina santykius.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *