Kategorijos

Vasarinės padangos – leiskitės į komfortiškas ir saugias keliones!

Geros vasarinės padangos yra taip pat svarbios, kaip ir žieminės. Jas rinktis reiktų atsakingai, atsižvelgiant į savo automobilį, kelius, kuriais važinėjate. Taip pat reikšmingas yra padangų pritaikymas lietingam orui, manevringumas, bei skleidžiamas triukšmo lygis. Juk vasaros kelionės dažnai būna ilgos ir tolimos – tad ir vasarinės padangos turėtų suteikti kuo daugiau komforto.

Pasiūla didelė, tad šį kartą norime atkreipti jūsų dėmesį į „Orium“ gamintojo padangas. Jos ne tik pritaikytos lietuviškiems vasaros orams, bet ir kaina įkandama didesnei daugumai. Žemiau kviečiame skaityti apie skirtingus vasarinių padangų modelius.

Gamykla, kurioje gaminamos „Orium“ padangos, buvo įkurta Serbijoje 1935 m. Šiuo metu tai vienas iš pirmaujančių padangų gamintojų pasaulyje. Gamykloje gaminamos ne tik keleivinių automobilių padangos, bet taip pat tinkančios ir visureigiams bei lengviesiems sunkvežimiams. „Orium“ gali didžiuotis, kad produktai yra patikimi ir saugūs – gamykloje veikia kokybės stebėjimo sistema, gaminiai nuolat tikrinami nepriklausomų auditorių.

 

„Orium High Performance“ (HP) – tai vasarinės padangos, skirtos patogiai laviruoti miesto gatvėmis. Džiaugsitės įsigiję šias padangas, nes:
  • jos itin atsparios dėvėjimuisi;
  • labai gerai sukimba su asfaltu;
  • taip pat padeda taupyti kurą, nes pasižymi nedideliu pasipriešinimu riedėjimui;
  • šios vasarinės padangos tarnaus labai ilgai – gumos ir silikono mišinys leis ilgai išlaikyti gerą protektoriaus gylį.

„Orium High Performance“ vasarines padangas balsana.lt parduotuvėje galite įsigyti nuo 37,99 €.

 

„Orium Ultra High Performance“ (UHP) – vasarinės padangos taip pat skirtos miesto keliams, tačiau pasižymi dar geresnėmis savybėmis nei „High Performance“ padangos. Šis padangų modelis pritaikytas europietiškiems orams, todėl taip pat puikiai rieda tiek sausu, tiek šlapiu keliu. Padangų sudėtyje yra silikono ir polimerų, dėl kurių protektorius tampa itin standus. Tokios vasarinės padangos dyla labai lėtai, esant net ir didžiausiam greičiui. Daug sezonų manevruosite lengvai ir saugiai.

„Orium Ultra High Performance“ vasarines padangas balsana.lt parduotuvėje galite įsigyti nuo 46,99 €.

 

„Orium 301 Touring“ – itin mažu triukšmingumu pasižyminčios vasarinės padangos. Dėl išskirtinio savo rašto, šis gaminys neslysta šlapiame kelyje ir puikiai stabdo. Lengvas padangų dizainas padės puikiai manevruoti net ir siauriausiame kelyje bei staigiuose posūkiuose. „Orium 301 Touring“ – tai kompiuterinių technologijų pagalba sukurtos, europietiškam klimatui tinkančios manevringos ir tylios padangos.

„Orium 301 Touring“ vasarines padangas balsana.lt parduotuvėje galite įsigyti nuo 31,99 €.

„Orium 701 SUV“ – visureigiams pritaikytos vasarinės padangos. Šis gaminys pasižymi:
  • Labai geru vandens išmetimu;
  • Geru sukibimu tiek su sausu, tiek su šlapiu asfaltu;
  • Padangos itin saugios ir ilgaamžės;
  • Galite rinktis iš įvairių dydžių;
  • Papildomai sustiprintas padangų šonas, kad atlaikytų visus smūgius.

„Orium 701 SUV“ vasarines padangas balsana.lt parduotuvėje galite įsigyti nuo 66,99 €.

 

„Orium LT 101“ – sunkvežimiams skirtos vasarinės padangos. Šios pasižymi mažu pasipriešinimu judėjimui, tad vairuoti sunkvežimį tampa išties lengva ir malonu. Padangų korpusas – itin tvirtas. Net ir pilnai prikrovus automobilį, jis nepraras savo manevringumo. Įveiksite net ir staigiausius posūkius bei itin mažas gatveles. Beje, šios vasarinės padangos taip pat padeda taupyti kurą ir pasižymi mažu triukšmingumu.

„Orium 301 Touring“ vasarines padangas balsana.lt parduotuvėje galite įsigyti nuo 52,99 €.

 

2018 m. UAB „Balsana“ tapo vieninteliu šių padangų oficialiu atstovu Baltijos šalyse. Kviečiame skambinti mums tel. +37052753356 arba užsukti į „Balsana“ autoservisą adresu Kareivių g. 2C, Vilnius. Žieminės, universalios ar vasarinės padangos jums bus išrinktos kvalifikuotų meistrų. Įsigysite labiausiai jums ir jūsų automobiliui tinkančias padangas ir su džiaugsmu galėsite leistis į vasaros nuotykius!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *