Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Veido / galvos apdangalai: savybės ir nauda - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Veido / galvos apdangalai: savybės ir nauda

Veido / galvos apdangalai: savybės ir nauda

Veido / galvos apdangalai vis labiau populiarėja tiek kaip stilių paįvairinanti aprangos detalė, tiek kaip universalus apdangalas. Tvirta ir kokybiška medžiaga užtikrina geriausias savybes, kurios praverčia tiek žiemą, tiek vasarą. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis tik kokybiškus daugiafunkcinius galvos apdangalus, kurie iš tikrųjų puikiai atlieka savo funkcijas.

Kaip naudojami veido / galvos apdangalai?

Tai – drabužis ir aksesuaras viename, kuris turi daugybę panaudojimo būdų. Šalikas, kepurė, veido kaukė, riešinė – visus panaudojimo būdus rasite ant pakuotės ir galėsite rinktis tai, kas geriausiai tinka kiekvienam atvejui.

Be įvairių pritaikymo būdų daugiafunkciniai galvos apdangalai pasižymi ir specifinėmis audinio savybėmis. Siekiant užtikrinti patogumą ir funkcionalumą yra naudojamas specialus audinys, kuris yra laidus orui, tačiau kartu greitai sugeria drėgmę ir šildo, saugo nuo dehidratacijos ir neigiamo saulės spindulių poveikio. Visos šios savybės yra labai svarbios, todėl renkantis daugiafuncinį galvos apdangalą verta pasidomėti, iš kokios medžiagos jis pagamintas, ar ji tikrai yra kokybiška ir atitinka visus reikalavimus.

Iš ko siuvami daugiafunkciniai galvos apdangalai?

Rinkoje ne vienas gamintojas siūlo savo produktus ir visi žada geriausias savybes. Pigesni daugiafunkciniai galvos apdangalai dažnai yra gaminami Kinijoje. Jų medžiaga nepasižymi savybėmis, kurių tikimąsi iš tokio aksesuaro.

Profesionalūs gamintojai pasirenka kokybiškus audinius. Daugiafunciniams galvos apdangalams naudoja iš poliesterinių verpalų su elastanu „Lycra“ pagamintą audinį, kuris savo struktūra yra panašus į medvilnę. Šis specialus audinys pasižymi tokiomis savybėmis, kaip drėgmės sugėrimas, 40 SPF apsauga nuo saulės, lengvumas, laidumas orui ir šiluma.

Tai poliesterio pluoštas, kuris mados pasaulyje yra vertinamas ir dėl vizualinių savybių – jos leidžia daugiafunkcinius galvos apdangalus pagaminti su be siūlių, išgauti ilgai išliekančias intensyvias spalvas. Be to, toks audinys nesiglamžo ir yra itin tvirtas, tad daugiafunkcinis galvos apdangalas tarnaus tikrai ilgai, net ir naudojant jį ekstremaliomis sąlygomis bei dažnai skalbiant.

Sintetinis poliesterio audinys iš polimerų pluošto pasirinktas ne tik dėl praktinių sumetimų. Šis pluoštas yra itin švelnus ir malonus liesti, tad puikiai tinka komfortui užtikrinti. Daugiafunkciniai galvos apdangalai tiesiogiai liečiasi su oda, todėl minkštumas ir švelnumas yra būtinas, o tampri tekstūra leidžia medžiagai idealiai priglusti ir patikimai laiko aksesuarą norimoje vietoje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *