Kategorijos

Veido kremų tipai: kaip išsirinkti tinkamiausią

Kosmetologijoje žinoma, kad kiekvienas žmogus gali turėti skirtingą veido odos tipą. Nuo to priklauso, kokios priemonės ir kokie veido kremai jam bus reikalingi. Pagrindiniai odos tipai yra keturi: normali, sausa, riebi ir mišri oda. Mišri oda taip pat gali būti dviejų tipų – mišri į sausumą ir mišri į riebumą.

Nepriklausomai nuo odos tipo, kiekviena oda nusipelno teisingos ir tinkamos jos priežiūros. Tiesa, kai kuriais atvejais oda reikalauja itin mažai priežiūros, o kai kurių tipų priežiūra yra ganėtinai sudėtinga. Apžvelkime plačiau.
Normali oda. Kosmetologai teigia, kad tokį odos tipą turi labai maža dalis žmonių ir juos galima vadinti laimės kūdikiais. Šis odos tipas reikalauja mažiausiai priežiūros, o žmogus jaučiasi tiesiog komfortiškai bet kuriuo atveju, net ir netepdamas jokios priemonės ant veido.

Sausa oda.
Šis odos tipas kiek sudėtingesnis, jo yra skirtingų formų, tačiau tuo pačiu – tai vienas iš paprasčiausiai tvarkomų tipų. Šiam odos tipui yra būdingas stiprus pleiskanojimas, atsirandantis dėl drėgmės trūkumo, kuriam kompensuoti yra skirti drėkinantys veido kremai. Jie padeda atstatyti drėgmės balansą viršutiniame odos sluoksnyje, pašalina traukimo jausmą odoje ir pleiskanojimą.

Riebi oda.
Šis odos tipas taip pat lengvai nustatomas, odai būdingos didelės, aiškiai matomos poros visose veido srityse. Oda greitai riebaluojasi ir blizga.

Mišri oda.
Tai – vienas sudėtingiausiai prižiūrimų tipų, kadangi jis paprastai reikalauja priemonių pasirinkimo pagal sezoniškumą. Taip pat, priemonių pasirinkimas priklauso nuo to, ar oda yra mišri į riebumą, ar į sausumą.
Daugelis dar dažnai įvardija jautri, pigmentuota ar kapiliarinė oda, tačiau tai nėra odos tipai, o labiau odos patologijos. Šiems atvejams turi būti naudojamos papildomos priemonės arba procedūros.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *