Kategorijos

Velykiniai sveikinimai

Parskridę paukščiai praneša mums ne tik apie atšilusiu orus, bet ir apie artėjančias gražiausias metų šventes. Viena iš gražiausių pavasario švenčių – Velykos. Dar prieš Velykas jaučiasi, kad gamta jau bunda, žmonės pradeda gražintis ne tik namuose, bet ir lauke. Daugiau laiko leidžiama lauke, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, palydėti saulę, pavakaroti su draugų kompanija.

Velykiniai sveikinimai jau tapo neatsiejama šventės dalis. Tikriausiai kiekvienas nors kartą esame sulaukę sveikinimų Velykų proga. Pripažinkime, jie praskaidrina nuotaiką, norisi juos visiems perskaityti, su visais pasidalinti įspūdžiais. Taip pat Velykos daug kam asocijuojasi su pražydusiomis gėlėmis. Bene pirmosios pražysta snieguolės, kurios savo grožiu ir nekaltumu džiugina sielas. Dar vienas svarbus Velykų akcentas – tai lapelius išskleidusios beržo šakelės, kurios namus pripildo giedros nuotaikos ir šviesių spalvų. Pripažinkime, kai namie atsiranda daugiau spalvų, kvepia gėlės ir už lango čiulba paukščiai, taip ir norisi visą dieną praleisti lauke, daryti gerą kitiems, džiaugtis gyvenimu ir nuolat šypsotis. Taip pat dar prieš Velykas pradeda ieškoti naujo, įdomesnio, dar nematyto būdo kiaušiniams dažyti. Juk norisi, kad mūsų nudažyti kiaušiniai būtų patys gražiausi ir visi klausinėtų kaip tai padarėme. Taip pat jau gerokai prieš Velykas pradedame gražinti namus ne vien gėlėmis ar beržo šakelėmis, bet ir dirbtiniais, margais kiaušiniais, klojame ryškiaspalves staltieses, vaikai prikarpo zuikučių, išmargina popierinius kiaušinius ir priklijuoja ant sienos. Žinoma, šeimininkės prieš Velykas pradeda ieškoti dar nebandyto, neragauto recepto, ieško kaip gražiau dekoruoti stalą, kad net ir jis praneštų apie atėjusias Velykas ir pavasarį.

Taigi, Velykų laukia diek maži, tiek dideli. Joms pradedama ruoštis iš anksto, puošiami namai, ieškomi skaniausi valgiai, renkami gražiausi kiaušinių dekoravimo būdai. Žinoma, prekybų centrai taip pat turi begalę pasiūlymų, kaip papuošti namus, šventinį stalą, margučius. Kaip bebūtų, namus gražiausiai papuošia žydinčios gėlės, išsiskleidę beržo lapeliai. Bet šventę dar gražesne padaro žmonių artumas, šiluma, kurią jaučiame vienas kitam. Velykiniai sveikinimai dar labiau suartina žmones, praskaidrina dieną, širdis užlieja šiluma.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *