Kategorijos

Vertimų biuras Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampoleje – Notarinis patvirtinimas

Raktiniai žodžiai:
Vertimų biuras Šiauliuose, vertimų biuras Panevėžyje, vertimų biuras Marijampolėje,

Vertimų biuras Šiauliuose

Vertimų biuras Šiauliuose – esame vienas didžiausių vertimų biurų Lietuvoje, veikiantis nuo 1997 m. Mus rasite Vilniuje, Kaune,  Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. Per ilgus veiklos metus sukaupėme daug patirties, subūrėme aukščiausios kvalifikacijos kalbos specialistų komandą, todėl galime pasiūlyti išties profesionalias paslaugas. Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti įvairiausių kalbų kombinacijų vertimo paslaugas.

Vertimų biuras Panevėžyje

Vertimų biuras Panevėžyje –  Šiuo metu verčiame iš/į 52 pasaulio kalbas. Teikiame įvairias kalbos paslaugas: verčiame raštu ir žodžiu, redaguojame, maketuojame. Mūsų specializacija – techniniai, teisiniai, finansiniai ir medicininiai vertimai. Jei ieškote vertimo profesionalų, kurie kompetetingai ir patikimai atliktų savo darbą, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų biurą!

Vertimų biuras Marijampolėje

Vertimų biuras Marijampolėje – Techniniai – medicininiai – teisiniai vertimai įvairiomis kalbomis Žodžiu ir Raštu, Kalbos Kursai pagal naujausią kalbų mokymo programą, Juridinis ir Notarinis dokumentų patvirtinimas, Korektūra, Maketavimas, Apostilizacija,  Dokumentų pristatymas nurodytu adresu ir sutartu laiku.

NAUDOKITĖS MŪSŲ PASLAUGOMIS, NES: garantuojame vertimų kokybę ir jų atlikimą laiku; netaikome antkainio už vertimo sudėtingumą; jau galite užsisakyti vertimo paslaugą el. paštu; vertimu biurai yra patogiai pasiekiamose vietose.

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *