Vertimų biuras Vilniuje, skubūs ir kokybiški vertimai

Raktiniai žodžiai: vertimų biuras vilniuje,

Vertimų biuras Vilniuje

Vertimų biuras Vilniuje – galime pasiūlyti geriausią vertimo kainos ir kokybės santykį, nes neimame priedo už vertimo skubumą ar sudėtingumą. Tekstus priimame bet kokiu formatu ant popieriaus ar el. paštu, nuskaitytą tekstą, PDF, „Word“, „Excel“ ir kt. Vertimus atsiųsime tokiu formatu, kokiu gavome, o klientui pageidaujant, galima ir kitu. Nuolatiniams klientams ar dideliems užsakymams taikome nuolaidas.

Vertimų biuras Vilniuje

Vertimų biuras Vilniuje – jau septintus metus sėkmingai rinkoje dirbanti vertimų ir lokalizavimo bendrovė. Mūsų tikslas – teikti kuo labiau kliento poreikius atitinkančias lingvistines paslaugas. Daug dirbame diegdami naujas vertimo technologijas ir rengdami personalą. Teikiame šias paslaugas: vertimas raštu, sinchroninis ir nuoseklusis vertimas žodžiu, lokalizavimas, redagavimas, vertimo tvirtinimas biuro antspaudu ir notaro biure, kitos lingvistinės paslaugos. Verčiame įvairaus pobūdžio, sudėtingumo ir apimties tekstus. Turime ypač didelę techninių, teisinių, finansinių, medicininių, kompiuterijos srities tekstų vertimo patirtį.

Vertimų biuras Vilniuje

Vertimų biuras Vilniuje –  Profesionalios vertimo raštu ir žodžiu, lokalizavimo bei maketavimo paslaugos: techniniai, IT, teisiniai, medicininiai, finansiniai, ekonominiai tekstai. Priimame dokumentus įvairiais formatais: „MS Office“, „OpenOffice“, „Adobe FrameMaker“, „Adobe PageMaker“, „Adobe InDesign“, PDF, XML, HTML, XLIFF ir kt. Daug patirties esame sukaupę lokalizuodami programinę įrangą. Naudojamės vertimo atminties programomis („Trados“, „Wordfast“, „Across“, „Transit“ ir kt.). Mūsų teikiamos paslaugos atitinka vertimų kokybės standarto EN 15038 reikalavimus.

Vertimų biuras Vilniuje
Vertimų biuras Vilniuje

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.