Kategorijos

Vestuvės Prancūzijoje

Vestuvės – tai meilės šventė, todėl trokštame, kad ji būtų išskirtinė ir nepakartojama. Daugelis tai daro savo pastangomis ir ne paslaptis, kad tai reikalauja daug laiko, pastangų ir žinių. Kad vestuvių planavimo rūpesčiai neužgožtų šventės džiaugsmo patikėkite juos profesionalams.

UPmariages – tai vestuvės Prancūzijoje, vestuvių planavimas, renginių organizavimas. Prancūzijos žydrojoje pakrantėje esame parinkę puikių vietų, kur vestuvių ceremonija tikrai bus išskirtinė. Pasiruošę ją surengti ant Nicos kalno, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Viduržemio jūros platybes. Lyg ant delno kalno papėdėje esantis didžiulis Nicos miestas su uostu, kur stovi prabangiausios jachtos. O gal sudomintų vestuvių ceremonija paslaptingoje viduramžių pilyje, stūksančioje ant jūros kranto uolų su slaptais sodais ir terasa jūroje. Romantika nenusileidžia vestuvės Provanse, levandų laukuose. Nelieka abejingų jų kvapui ir violetinės spalvos levandų žiedų jūrai. Būtent čia vestuvės organizuojamos tik vasaros viduryje, per patį žydėjimą. O kur dar vestuvės senoviniame akmeniniame miestelyje su siauromis galvelėmis ir fontanėliu centro viduryje, esančiame kalnų viršūnėje. Galime vestuves Prancūzijoje surengti ir privačioje viloje su baseinu, stovinčioje ant jūros kranto ar prabangioje jachtoje. Mes taip pat pasirūpinsime ir šventės planavimu, koordinavimu, dekoru, floristika, maistu, muzika, vedėjais, transportu, pramogomis. Vestuves Prancūzijoje organizuoti labai palanku, nes oras ypatingas net ir žiemos laikotarpiu. Saulė čia šviečia daugiau nei 300 dienų per metus. Gal būt, jūsų svajonių vestuvės – tai vestuvės Prancūzijoje?

O gal artėja svarbus jubiliejus ar vestuvių metinės, gimtadienis, piršlybos ar kitos šeimos šventės, mes pasiruošę jums padėti. Mums visos šventės svarbios. Daug keliaujame, kad atrastume daugiau išskirtinių vietų ir idėjų, tad maloniai kviečiame apsilankyti mūsų puslapyje, čia rasite išsamesnės informacijos apie musų paslaugas – https://www.upmariages.com/

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *