Vestuvės užsienyje

vestuves uzsienyjeSvetimose šalyse vis daug lietuvių organizuoja tiek gimtadienio, tiek vestuvių šventes, bet aišku – daugelis iš jų susiduria su problemomis, kuomet nieko neišsiaiškinę apie šalį, pamato, jog paslaugų įkainiai ten yra žymiai didesni. Vestuves užsienyje kai kurie renkasi todėl, jog nori tokią šventę prisiminti kaip išskirtinę ir nepamirštamą, tačiau reikia domėtis ir toje šalyje vyraujančiais paslaugų įkainiais. Vestuvių šventę kitoje šalyje organizuoti galite su specialistų pagalba – samdysite fotografus, muzikantus ir t.t. Jeigu rinksitės tos šalies specialistus, tai jums teks mokėti didesnes sumas, todėl siūloma pagalvoti apie vestuvių organizavimą Lietuvoje arba tiesiog reikėtų paskaičiuoti ar nebūtų pigiau, jeigu specialistai būtų samdomi iš Lietuvos, tik apmokant jų kelionę.

Dabar daugelis vestuvių organizavimo specialistų pataria rinktis lietuvius – jie dirba pigiau, o taip pat jie pasižymi ir lankstumu. Tai nereiškia, kad jie dirba tik mūsų šalies teritorijoje – jie gali vykti kartu su jumis į kitą šalį. Žinoma, jeigu specialistui reikės kažkur vykti, tai logiška, kad jis vyks ne iš savo kišenės – jis pridės papildomą sumą už kelionę arba tiesiog norės, jog iš anksto apmokėtumėte visas išlaidas. Tokiu atveju jums reikės nupirkti jam lėktuvo bilietus tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Vestuves užsienyje galite organizuoti ir neturint didžiulio biudžeto, o tai reiškia, kad tokiu atveju šventė bus kukli. Jums tada tektų išsinuomoti šventinę vietą, užsisakyti maitinimo paslaugas keliems žmonėms, o apie specialistų samdymą neturėtumėte galvoti. Bet, jeigu jūsų vestuvių biudžetas yra nemažas, tada vestuves galite organizuoti pagal visus savo norus. Geriausia būtų konsultuotis su specialistais, kurie dirba organizavimo srityje.

Vestuvių organizatoriai atsako ne tik į rūpimus klausimus – jie gali imtis viso šventės organizavimo. Tiesa, jiems turėsite mokėti atlyginimą. Įprastai vestuvių organizatorių paslaugų įkainiai yra skirtingi, nes didžiulę įtaką daro žmonių skaičius, vieta, norimos paslaugos ir t.t. Vestuvių organizatoriai gali pasirūpinti jūsų vestuvėmis ir kitose šalyse. Tiesiog turėtumėte su jais susisiekti ir pasiteirauti paslaugų įkainių, bet turėkite galvoje – su keliomis dešimtis eurų tikrai neapsieisite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.