Kategorijos

Vestuvės žiemą: ko svarbu nepamiršti?

Drąsiai galima sakyti, kad vestuvės vasarą ir vestuvinės žiemą skiriasi kaip diena nuo nakties: būtų galima išvadinti daugybę detalių, kurios būdingos šiai šventei tik tam tikru metų laiku. Ir  nors vestuvės dažniausiai engiamos vasarą, vis tik netrūksta norinčių susituokti žiemą. Tad, jei ir jūs manote, kad žiema yra idealus laikas vestuvėms, atkreipkite dėmesį į akcentus, kurių tikrai negalite pamiršti.

Vestuvinės suknelės, ne paslaptis, yra vienas svarbiausių šios šventės atributų. Vis dėlto, verta pastebėti, kad vestuvinės suknelės Vilniuje, kurios skirtos žiemai, pasižymi tam tikrais akcentais – jos turėtų būti pasiūtos storesnio audinio; ilgesnėmis rankovėmis; o taip pat nereikėtų rinktis suknelės atvira nugara. Vis dėlto, kalbant apie šiai šventei skirtą įvaizdį, reikėtų paminėti ne tik suknelė, bet nepamiršti ir kitų detalių. Štai, pavyzdžiui, tikrai ne viena nuotaka susiduria su klausimu, ką rinktis, kojines ar pėdkelnes? Belieka tik pridurti, kad šiandien jų pasirinkimas yra toks didelis, kad  tikrai rasite aprangos detalę, puikiai tinkančią net pačiam šalčiausiam žiemos mėnesiui.

Avalynė – taip pat ne ką mažiau svarbi. Vis dėlto, jei jūsų vestuvės vyks žiemą, tai tikrai rasite elegantiškos avalynės. Vis dėlto, jei esate suplanavę netrumpą pasivaikščiojimą po miškingas vietoves, tai elegantiškus batelius vertėtų išmainyti į stilizuotus ir labai šiltus ugsus.

Ruošiantis vestuvėms žiemą, kuo puikiausiai praversti gali ir stilinga, šilta skraistė – ją tikrai nesunkiai priderinsite prie bet kurios suknelės. Toms, kurios nori ypatingos prabangos, elegancijos bei žavesio, verta pagalvoti apie kailinį šalį.

Nereikėtų pamiršti, kad žiema neretai mus nudžiugina ypač gausiu kiekiu sniegu. Ir nors šis žiemiškas atributas sukelia nemažai džiaugsmo, nepatogumų taip pat netrūksta. Vienas iš jų yra tas, kad dėl per didelio sniego kiekio yra sunku pasiekti tam tikras vietoves. Taigi, nepamirškite šio svarbios aplinkybės ir pasirinkdami kaimo turizmo sodybą pokyliui – rinkitės tik tokią, kurią būtų patogu ir saugu pasiekti esant net ir dideliam snygiui.

Ne paslaptis, kad žiema mums neretai pateikia įvairių iššūkių, jų netrūksta ir tuo atveju, jei planuojate vestuves žiemą. Tad būtina atkreipkite dėmesį į šiame tekste išsakytas įžvalgas ir planavimas bus kur kas lengvesnis.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *