Vestuviniai žiedai, ką reikia žinoti?

Šiandien būsimi jaunavedžiai, besirinkdami sau vestuvinius žiedus, labai dažnai jiems skiria nemenką dėmesį. Galima sakyti, kad maža kaina retai kada nulemia pasirinkimą, dėmesys skiriamas į kokybę ir estetiką.

Nuo senų laikų vis dar išlikusi tradicija minimalistiniam stiliuj, todėl klasikiniai vestuviniai žiedai iki šiol yra tarp vienų iš populiariausių pasirinkimų. Kalbant apie žiedų aukso spalvą, taip pat dar vis didžiausias dėmesys skiriamas geltonam ar raudonam auksui, jų mišiniams. Kiek mažiau dėmesio baltam auksui, jis labiau dalyvauja kaip papildoma spalva žiedų dizaine.

Renkantis vestuvinius žiedus, svarbu kokybė, todėl būtina pasidomėti, už ką mokate. Labai dažnai į tokius žiedus būna naudojamos įvairios priemaišos ir metalo lydiniai, ne vien grynas auksas. Tokie žiedai dažniausiai būti pigesni, todėl ieškantys geriausios kainos neretai užkimba ant šio kabliuko. Žinoma, geriausia, jeigu žiedus būsimi jaunavedžiai gaminasi iš savo turimų papuošalų.

Visi aukso dirbiniai yra prabuojami, todėl reikėtų atkreipti dėmesį, kokia praba yra išspausta dirbinyje, nes ji nurodo aukso grynumą gaminyje. Lietuvoje dažniausiai sutinkami dirbiniai iš 858 bei 750 aukso prabos. Taigi, kuo aukštesnė praba, tuo gaminio lydinyje daugiau aukso, tačiau šie dirbiniai yra minkštesni. Vizualiai praba atsispindi gaminio spalvoje – aukštesnės prabos dirbiniai yra intensyvios geltonos spalvos.

Svarbiausia išsirinkti ne išskirtinius, o patogius ir geriausiai gyvenimo būdą, buities ypatumus atitinkantį žiedų stilių. Žiedai neturėtų būti itin mažo svorio, kadangi tai įtakoja ne vien kainą, bet ir jo ilgaamžiškumą. Mažesnio svorio žiedai greičiau susilanksto, dėvisi, dažnai yra ploni ir siauri. Tačiau nerekomenduojama rinktis itin plačių, kadangi tokie žiedai nėra patogūs dėvėti ilgą laiką. O tikėtina, kad vestuvinius žiedus norėsite nešioti nuolatos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.