Kategorijos

Vestuviniai žiedai

Sumainyti žiedai simbolizuoja ne tik amžiną sąjungą, tačiau tai yra viena svarbiausių ceremonijos dalių, įtvirtinančių ištikimybę, kuri saugojama uždaro žiedo sienelėmis. Jau nuo senų senovės žmonės mainėsi žiedais, kurie anksčiau būdavo naudojami tik vestuvių ceremonijos metu (žiedai būdavo daromi iš augalų, įvairių žolių), tačiau vėliau jie evoliucionavosi į dabartinius, auksinius jungtuvių žiedus, kuriuos galima nešioti kiekvieną dieną ir jaustis ne tik patogiai, tačiau ir atrodyti prabangiai. Didžiojoje dalyje pasaulio, vestuvių žiedai nešiojami ant kairės rankos bevardžio piršto (Senovės Egipte žiedai buvo nešiojami ant vidurinio kairės rankos piršto – kaip tiesiausio kelio į širdį ženklas), tačiau Lietuvoje jungtuvių žiedai nešiojami ant dešinės rankos bevardžio piršto. Kita vertus, visiškai nesvarbu, ant kurios rankos, ar ant kurio piršto nešiosite šį svarbų Jūsų partnerystės įrodymą, tačiau svarbiausia, kad jis būtų ilgaamžis, kokybiškas ir patogus – juk tai nėra įprastinis žiedas, kuris yra skirtas pasipuošti, tai yra Jūsų partnerystės simbolis ir ženklas aplinkiniams, kad turite savo antrąją pusę.

Dar vienas labai svarbus dalykas į kurį būtinai turite atkreipti dėmesį, rinkdamiesi vestuvių žiedus, tai galimybė juos sumažinti arba padidinti, nes neabejotinai, laikui bėgant, Jūsų rankos ir pirštų formos gali keistis, tad gali tekti ir modifikuoti Jūsų vestuvinio žiedo didį, kad būtų patogu jį nusimauti ar vėl užsimauti. Tad pasirinkdami žiedus iš skirtingų metalų ar su sudėtingais ornamentais, gerai apgalvokite, nes tuo pat metu galite netekti galimybės juos vėliau koreguoti.

Toliau viskas yra tik Jūsų pageidavimų ir fantazijos reikalas – rinkitės norimus ornamentus ar ženklus, metalų junginius ar originalius dizaino sprendimus, kurių mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti iš tiesų daug, o patogaus prekių išdėstymo ir filtravimo dėka, savo svajonių žiedą ras kiekvienas mūsų klientas. Pasirūpinkite, kad amžiną Jūsų meilės sąjungą įtvirtinantys žiedai būtų malonūs ne tik akiai, tačiau ir patogūs nešioti, pasirūpinkite, kad jie būtų solidūs ir kokybiški ir tikrai nesigailėsite!

Primename, kad prieš įsigydami, bet kurį mūsų parduodamą žiedų komplektą, drąsiai galite kreiptis nurodytais telefono numeriais ir pasiteirauti, dėl bet kurio Jums rūpimo klausimo, todėl galite būti užtikrinti, kad išsirinksite Jums tikrai tinkamą vestuvinių ar sužadėtuvių žiedų komplektą! Vestuvių žiedai – tai ne tik Jūsų būsimos partnerystės simbolis, tačiau ir galimybė, kiekvieną dieną prisiminti pirmąjį kartą, kai sutikote savo gyvenimo meilę!

Daugiau informacijos rasite auksogaminiai.lt, kur juvelyrika internetu yra pigi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *