Vestuvinių žiedų dydžių pasirinkimas. Kaip neapsirikti?

Vestuvinis žiedas turėtų būti pakankamai priglūdęs prie piršto, kad nenukristų, tačiau taip pat ir pakankamai laisvas pralįsti pro sąnarį. Dienos metu ir oras taip pat turi įtakos matavimui. Kadangi anksti ryte arba šaltu oru pirštai susitraukia, tuo tarpu tada, kai karšta, pirštai išsiplečia. Geriausia matuoti žiedo dydį vakare kuomet pirštai yra sušilę. Jeigu dvejojate tarp dviejų dydžių, visada rinkites didesnį. Jeigu jūsų sąnarys yra platesnis negu prie piršto pagrindo, pamatuokite vietą ties sąnariu ir ties pagrindu ir pasirinkite dydį per vidurį. Juvelyrikos parduotuvėje galima pasinaudoti žiedo matuokliu, kuris padės sužinoti jūsų žiedo dydį.

Kaip neapsirikti renkantis vestuvinius žiedus?

Renkantis geriausia atsižvelgti ne tik pirštų formą, ilgį, bet ir tiesiog patogumą: itin platūs žiedai gali trinti, kliudyti laisvai judinti pirštus, o labai ploni- tiesiog deformuotis nuo nešiojimo. Paprastai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 6g. vyriški- apie 9g. Aukso praba nurodo, kiek gryno brangiojo metalo yra 1000g. svorio lydinyje. Jei renkates auksą, rekomenduojami žiedai, kurių praba yra 585. Tiek auksas, tiek sidabras yra minkšti metalai, tad juos sulydyti su kitais- labai naudinga.

Vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai gali būti elegantiškieji klasikiniai geltono, raudono, balto ar platinos žiedai, taip pat prabangesni platūs, modernūs ir išskirtiniai žiedai, pagaminti iš dviejų spalvų aukso, inkrustuoti mažyčiais brikliantais ar su brangakmeniais https://www.auksoisparduotuve.lt/vestuviniai-ziedai

Kuo skiriasi klasikiniai ir modernūs žiedai?

Klasikiniai. Tokio dizaino žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Jie gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu. Be to, galima derinti kelių spalvų metalą. Vienas klasikinių žiedų privalumų- tai, jog jie visuomet populiarūs, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais.

Modernūs. Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir unikaliu dizainu. Tokie meilės simboliai drąsiai gausiau dekoruojami: naudojami ir skirtingi brangieji akmenys, ir graviravimas, išskirtinės tekstūros kūrimas. Būtent šio modelio žiedai dengiami išskirtinės spalvos metalu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.