Vestuvių fotografai turi būti pasirenkami atidžiai

vestuviu fotografaiKaip jau žinote – vestuvių fotografai yra iš tų specialistų, be kurių vestuvėse neapsieina nei viena jaunavedžių pora. Bet, samdydami šiuos specialistus žmonės daro itin daug klaidų, dėl kurių paskui kaltina visus, tik ne save pačius. Blogiausia tai, kad vestuvių fotografams skiriama suma yra ne tokia jau didelė, o kartais – netgi neadekvati. Jeigu jus domina kokybiškos fotografavimo paslaugos, tai įprasta, kad už jas reikia mokėti atitinkamą sumą, o jeigu jūs foto sesijai skiriate vos keliolika ar kelias dešimtis eurų, tai paskui nenustebkite, kad jūsų pasiūlymu susidomi tik mėgėjai arba neatsakingi fotografai. Profesionalūs vestuvių fotografai dažniausiai dirba imdami mažiausiai šimtą eurų, bet ir tai kaina priklauso nuo įvairių faktorių. Minimalią sumą išleistumėte tik tokiu atveju, jeigu jūsų norimų nuotraukų kiekis būtų mažas, ir jeigu jums nereikėtų jokių kitų papildomų paslaugų.

Visi vestuvių fotografai turi būti pasirenkami atsakingai.

Jeigu dairysitės  tokius specialistus, apie kuriuos nei kiek nesidomėsite, tai jūs rizikuojate pataikyti ant mėgėjų ar netgi sukčių. Ne veltui dabar dauguma fotografų registruojasi specialiose internetinėse sistemose, jog klientai matytų atsiliepimus apie jų paslaugas. Vestuvių fotografai, kurie turi daug gerų atsiliepimų, dažniausiai ir siūlo geriausios kokybės paslaugas. Bet, jeigu jūs rinksitės tuos fotografus, apie kurių paslaugų kokybę kalbama vien tik blogai, tai nesitikėkite, kad jums bus taikoma kažkokia išimtis – jūs irgi gausite nekokybiškas paslaugas.

Vestuvių fotografai dažniausiai nurodo netgi sumas, kurios yra minimalios. Tai reiškia, kad jie nustato minimalią sumą, už kurią galėtų dirbti. Bet, reikėtų įvertinti ir tokius pasiūlymus, nes jeigu vis dėlto skirsite tik minimalią sumą, tai neturėtumėte paskui tikėtis didesnių nei minimalių paslaugų.

Vestuvių fotografai pabrėžia, kad klientai turi įspėti apie viską.

Jeigu jūs užsisakysite fotografavimo paslaugas, tačiau vestuvių fotografui iki galo nepasakysite ko norite, tai šis specialistas imsis tik standartinių darbų už sutartą sumą. Norint, jog gautos nuotraukos dėl viso pikto būdų redaguojamos, jūs turėsite mokėti papildomą sumą. Dėl visų tokių paslaugų jūs privalote derėtis su fotografu iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.